Paryžiaus olimpinėse žaidynėse prasidėjo moterų žolės riedulio turnyras. Šeštadienį B grupės rungtynėse Argentina 4:1 pranoko JAV rinktinę.

Prie argentiniečių pergalės įvarčiu prisidėjo ir lietuvių kilmės žaidėja Julieta Jankunas. 25-erių puolėja pasižymėjo 44-ą rungtynių minutę, kai padidino argentiniečių pranašumą iki 3:1.

Dar po įvartį nugalėtojoms pelnė Rocio Sanchez Moccia (18-ą minutę), Agustina Gorzelany (29) ir Zoe Diaz de Armas (47). Amerikiečių gretose pasižymėjo tik Ashley Sessa (33).

J.Jankunas, kurios senelis yra lietuvis, olimpinių žaidynių patirties jau turi. 2021 m. Tokijuje ji su komandos draugėmis iškovojo sidabrą. Tąkart tik finale buvo nusileista olandėms. Sidabrą argentinietės pelnė ir 2022 m. pasaulio taurės turnyre, kai finale taip pat pralaimėjo olandėms.