Krepšinio naujienos

Tai komandinis sportas, žaidžiamas dviem komandomis. Krepšinis yra populiarus visame pasaulyje, tiek profesionaliose lygose, tiek mėgėjų ir mokyklų varžybose. Krepšinio naujienos ir naujausia informacija apie populiariausią sporto šaką Lietuvoje. Visas krepšinio varžybas galite stebėti Go3 arba TV3 Play.

Japonijoje Dainiaus Adomaičio ir Artūro Gudaičio atstovaujama krito pratęsimo dramoje

Japonijos čempionate pralaimėjimą patyrė Dainiaus Adomaičio treniruojama ir Artūro Gudaičio atstovaujama Tokijo „Alvark“ (45/12) ekipa. Lietuvių klubas namie per pratęsimą 86:90 (23:20, 15:22, 20:13, 19:22, 9:13) nusileido Gunmos „Crane Thunders“ (30/27) ekipai.  A. Gudaitis per 23 minutes pelnė 10 taškų (4/5 dvit., 2/3 baud.
Krepšinis Prieš 38 min.

FIBA Čempionų lygoje laukia ispaniškas finalas: kausis „Unicaja“ ir „Lenovo“ ekipos

FIBA Čempionų lygos pusfinalyje pergalę nukalė Malagos „Unicaja“ ekipa, kuri 80:74 (15:26, 18:14, 26:15, 21:19) nugalėjo Mursijos UCAM komandą. Nors ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 2 minutes Malagos klubas dar turėjo tik minimalų pranašumą – 72:71, tačiau kelios sėkmingos atakos juos ryškiau išvedė į priekį. Po šių smūgių Mursijos klubas jau neatsigavo ir „Unicaja“ šventė pergalę. Malagos komanda pataikė 11 tritaškių iš 24 bandymų (44 proc.
Krepšinis Prieš 1 val.

Dramą Monake iškentęs Šarūnas Jasikevičius pasigedo auklėtinių fiziškumo: „Nebuvome pasiruošę“

Penktadienio vakarą Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahce“ iškentė emocingą mūšį Monake, kuriame teko pripažinti šeimininkų pergalę. Antrose Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse „Fenerbahce“ 88:93 nusileido Donato Motiejūno atstovaujamai „Monaco“ ekipai.
Krepšinis Prieš 2 val.

„Timberwolves“ neįveikiančios „Suns“ situacija nepavydėtina: nuo sezono pabaigos skiria vienas pralaimėjimas

Trečią pergalę NBA atkrintamųjų serijoje iškovojo Minesotos „Timberwolves“ komanda, kuri auklėtiniai išvykoje 126:109 (34:32, 25:21, 36:20, 31:36) nužtikrintai įveikė Fynikso „Suns“ ekipą. Minesotos komanda šiuo metu pirmauja 3–0 ir eliminuoti „Suns“ ekipą galės jau kitose rungtynėse Fynikse. Anthony Edwardsas buvo nesulaikomas nugalėtojų gretose. Gynėjas per 43 žaidimo minutes surinko 36 taškus (11/18 dvit., 1/5 trit., 11/11 baud.
Krepšinis Prieš 4 val.

Išvarymais iš aikštės ir karštomis emocijomis pažymėtose rungtynėse – „Mavericks“ klubo pergalė

NBA atkrintamosiose antrąją pergalę paeiliui iškovojo Dalaso „Mavericks“, kurie namų arenoje 101:90 (18:23, 36:18, 24:26, 23:23) įveikė Los Andželo „Clippers“ klubą ir Vakarų konferencijos serijoje išsiveržė į priekį 2-1. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė Luka Dončičius, kuris įmetė 22 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 9 perdavimus. „Clippers“ komandos gretose rezultatyviausi buvo Normanas Powellas ir Jamesas Hardenas, kurie surinko po 21 tašką.

Neįtikėtino Khriso Middletono nepakako: „Bucks“ pratėsimo dramoje nusileido „Pacers“ ekipai

Indianos „Pacers“ namie per NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynių pratęsimą 121:118 (39:22, 28:33, 23:28, 21:28, 10:7) įveikė Milvokio „Bucks“ ekipą. Ši pergalė buvo jau antroji, kurią pasiekė Indianos ekipa paeiliui ir dabar „Pacers“ serijoje pirmauja 2:1. Milvokio komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Khrisas Middletonas, kuris per 41 minutę pelnė 42 taškus, atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Barcelona“ su solidžiu Roku Jokubaičiu atsilygino „Olympiakos“ ir atstatė serijoje pusiausvyrą

Eurolygoje finišavo pirmoji atkrintamųjų savaitė – ją uždarė du lietuvių atstovaujami klubai. Barselonos „Barcelona“ su Roku Jokubaičiu namie atsirevanšavo Pirėjo „Olympiakos“ klubui su Ignu Brazdeikiu – 77:69 (27:14, 16:23, 17:20, 17:12). Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus – 1:1. Kiti du serijos mačai bus sužaisti Graikijoje.
Krepšinis Prieš 13 val.

Lyderiavęs Donatas Motiejūnas ir „AS Monaco“ dramatiškai išlygino seriją prieš Šaro „Fenerbahče“

Penktadienio vakarą Monake vyko antrosios Eurolygos atkrintamųjų serijos rungtynės. Įtemptą rungtynių pabaigą išgyvenę „AS Monaco“ rezultatu 93:88 (31:21, 23:29, 11:24, 28:14) nugalėjo Šarūno Jasikevičiaus „Fenerbahče“ ir išlygino atkrintamųjų serijos rezultatą 1-1. Primename, kad pirmąjį šių komandų susitikimą laimėjo Šarūno Jasikevičiaus kariauna, kuri po pratęsimo rezultatu 95:91 palaužė šeimininkus. Kitus du serijos mačus komandos sužais Stambule.

Būdamas 44-erių mirė Europos taurės čempionas ir finalo MVP

Buvęs Europos taurės čempionas ir finalo MVP Rubenas Douglasas mirė būdamas 44-erių, pranešė jo buvusi komanda Bolonijos „Fortitudo“.  R. Douglas Kosta Rikoje staiga susidūrė su sveikatos problemomis, kurios tapo lemtingos, Italijos klubą informavo jo brolis Ramonas. Įžaidėjas buvo legendinė „Fortitudo“ figūra.
Krepšinis Prieš 15 val.

Lemiamą mačą užtikrintai laimėjęs „Olimpas“ iškovojo NKL bronzos medalius

Lemiamame „7bet-NKL“ mažojo finalo mūšyje triumfavęs Palangos „Olimpas“ sezoną baigė pergalinga nata. Sandžio Buškevico auklėtiniai namie 78:58 (19:10, 16:16, 16:13, 27:19) užtikrintai palaužė Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ ir laimėjo bronzinę seriją 3-2. Medaliais pasidabinę reguliariojo sezono nugalėtojai užfiksavo geriausią pasiekimą klubo istorijoje, o marijampoliečiams tai buvo jau antras nesėkmingas mažasis finalas paeiliui.
Krepšinis Prieš 16 val.

„Wolves“ trenerio asistentas Marius Leonavičius: „Norime laimėti visas rungtynes“

Praėjusį savaitgalį Vilniaus „Wolves Twinsbet“ užsitikrino trečiąją vietą reguliariajame „Betsafe LKL“ čempionate iki jo pabaigos likus sužaisti trejas rungtynes. Keturių iš eilės pergalių seriją skaičiuojanti sostinės komanda šeštadienį sieks ją pratęsti Šiauliuose. Pasak vyr. trenerio asistento Mariaus Leonavičiaus, nors vilniečiams ši dvikova nebeturi jokios reikšmės, tai nėra priežastis komandai atsipalaiduoti artėjant atkrintamosios varžyboms.
Krepšinis Prieš 18 val.

Vienas „Žalgirio“ dublerių lyderių karjerą tęs NCAA

Vienas Kauno „Žalgirio-2“ ekipos lyderių Justas Stonkus karjerą tęs NCAA čempionate už Atlanto. Aštuoniolikmetis gynėjas kitą sezoną kelsis į Čarlstono universiteto „Cougars“ komandą. „7bet-NKL“ čempionate J. Stonkus sužaidė 30 rungtynių ir buvo antras rezultatyviausias „Žalgirio-2“ žaidėjas. Per aikštėje praleidžiamas vidutiniškai 20 minučių jis rinko po 11,4 taško, po 1,2 rezultatyvaus perdavimo bei po 5,1 naudingumo balo.
Krepšinis Prieš 19 val.

Nemaloni situacija: Belgrado oro uoste Eurolygos teisėjas pagautas vogęs kvepalus

Serbijos žiniasklaida republika.rs paviešino ekskliuzyvinę istoriją, kaip Belgrado oro uoste vagystę surengė Eurolygos arbitras Matejus Boltauzeris. Slovėnijos teisėjas po gruodžio 5 dieną vykusių rungtynių tarp Belgrado „Partizan“ ir Monako „AS Monaco“ ekipų oro uoste apsilankė kvepalų skyriuje ir buvo pričiuptas, bandantis pavogti „Tom Ford“ kvepalus. Tiesa, prieš pat vyrą buvo vaizdo kameros, tad jis buvo iškart pričiuptas ir sulaikytas policijos pareigūnų.

„Hoptrans“ ekipa – prie klubinio 3x3 krepšinio sezono starto linijos

Raudondvario „Hoptrans“ ekipa šį savaitgalį (balandžio 27-28 d.) pradeda savo šio sezono kelią 3x3 klubinio krepšinio scenoje – FIBA 3x3 Pasaulio ture. Iki pat metų pabaigos vyksiančios aukščiausio lygio trijulių ekipų batalijos startuos Ucunomijoje (Japonija), tradiciniu „Utsunomiya Opener“ turnyru. Šis miestas pastaruoju metu tapo tradicine sezono starto lokacija.
Krepšinis Prieš 20 val.

„Maccabi“ paskelbė naujausią informaciją apie lyderio būklę

Eurolygoje atkrintamosiose dėl bilieto į finalinį ketvertą kovojanti Tel Avivo „Maccabi“ tikisi, kad komandos lyderis Wade'as Baldwinas spės atsigauti po traumos. Jis susižeidė pirmosiose serijos su Atėnų „Panathinaikos“ rungtynėse ir vakarykščiame mače nežaidė. Dabar skelbiama, kad šlaunį susižeidęs krepšininkas išvyko gydytis į Kroatiją, o prie komandos jis vėl prisijungs pirmadienį.
Krepšinis Prieš 22 val.

Rekordais apipintas Domanto Sabonio sezonas: ar įspūdinga statistika nutildys kritikus?

Vieniems – realus pretendentas į naudingiausio žaidėjo (MVP) titulą, tuo tarpu kitiems – vienas labiausiai pervertintų žaidėjų NBA. Toks šį sezoną stipriausioje pasaulyje krepšinio lygoje buvo 27-erių vidurio puolėjas Domantas Sabonis.  Be abejo, nuomonių gali būti įvairių ir su jomis belieka sutikti arba nesutikti. Ypač po to, kai D. Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ neprasimušė į NBA atkrintamąsias.
Krepšinis 2024-04-26

Apie sulauktus grasinimus prabilęs Erginas Atamanas pasigedo rusų klubų Eurolygoje

Atėnų „Panathinaikos“  95:79 nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus ir išlygino Eurolygos ketvirtfinalio serijos rezultatą – 1:1. Po pergalės PAO Erginas Atamanas vėl laidė garsius pasisakymus ir prakalbo, kad pasigenda rusų klubų turnyre. „Labai keista, kai organizacija, kurią visada ginu išplatiną pranešimą, nukreiptą prieš mane ir teigia, kad kenkiu Eurolygos įvaizdžiui. Labai keista. Jeigu kažką padarau ne taip, pakalbu su teisėjais ir viską išsiaiškinu.

„Bucks“ komandoje – nerimas dėl vieno iš lyderių traumos

Milvokio „Bucks“ komandai artimiausiose atkrintamųjų rungtynėse prieš Indianos „Pacers“ gali nepadėti dar vienas svarbus krepšininkas. Pranešama, kad čiurnos traumą antrose serijos rungtynėse patyrė Khrisas Middletonas. Krepšininkas praleido pastarąją komandos treniruotę ir treneris Docas Riversas abejoja jo rungtyniavimu. „Tai dar viena mus neraminanti situacija. Jeigu atvirai, nežinau dėl jo rungtyniavimo“, - sakė specialistas.

NBA čempionai ir trečiąkart nepaliko vilčių „Lakers“

Pergalę NBA atkrintamosiose iškovojo Denverio „Nuggets“ klubas. Michaelo Malone'o auklėtiniai svečiuose 112:105 (23:33, 26:20, 34:22, 29:30) nugalėjo Los Andželo „Lakers“ krepšininkus ir serijoje jau pirmauja 3-0. Ketvirtosios serijos rungtynės, kurios „Lakers“ komandai gali būti paskutinės, bus žaidžiamos Los Andžele. „Nuggets“ apskritai prieš „Lakers“ laimėjo 11 kartą iš eilės.

Stephenui Curry įteiktas NBA apdovanojimas

San Fransisko „Warriors“ lyderiui Stephenui Curry įteiktas geriausio NBA lemiamų akimirkų žaidėjo apdovanojimas. Snaiperis surinko 45 pirmosios vietos balsus. Rinkimuose antrąją vietą užėmė Čikagos „Bulls“ veteranas DeMaras DeRozanas, o trečiąją – Oklahomos „Thunder“ lyderis Shai Gilgeous-Alexanderis. S.Curry šiame sezone pelnė daugiausiai taškų svarbiausiu mačo metu – kai likę žaisti mažiau nei penkias minutes ir komandas skiria mažiau nei penki taškai.