A. White‘as, jau 14 metų konsultuojantis klientus, kaip rasti meilę, reguliariai dalijasi santykių patarimais su daugiau nei 580 tūkst. sekėjų „TikTok“ paskyroje ir šįkart išskyrė keturis ženklus, kurie pranašauja, kad santuoka greitai iširs.
Vestuvėse pastebėkite šiuos ženklus
Pirmiausia, kaip pastebi ekspertas, jei jaunikis išteplioja nuotakai veidą tortu, tai gali būti agresijos požymis. Kai kurie jaunavedžiai prieš valgydami tortą juo vienas kitam išteplioja veidus. A. White‘as sako, kad svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, kaip pora tai daro.
„Jei tai daroma švelniai, atsargiai, tai viskas gerai“, – sakė A. White‘as. Tačiau jei tai daroma neatsargiai, su jėga, eksperto teigimu tai rodo, kad jaunikis turi „giliai įsišaknijusį agresyvumą“ ir jam patogu žeminti savo partnerę.
„Jei jaunikis pasiruošęs tai daryti jūsų draugų ir šeimos narių akivaizdoje, neįsivaizduoju, ką jis pasiruošęs daryti jūsų pačių namuose“, – sakė ekspertas.
Kitas ženklas – jei nuotaka arba jaunikis per vestuves tenori pasirodyti ir patys vieni būti dėmesio centre, tai išduoda, kad jie nenori dalytis dėmesiu.
„Kai matau, kad kas nors sutelkia dėmesį tik į save, suprantu, kad jie stengiasi, kad vestuvės būtų skirtos tik pademonstruoti save, o ne švęsti meilę“, – sakė A. White‘as.
Pasak jo, keletas to pavyzdžių yra, jei nuotaka ar jaunikis rengia pasirodymą, kurio metu šoka ar dainuoja, laido juokelis arba eidami prie altoriaus ar ceremonijos metu daro viską, kad būtų dėmesio centre:
„Visi šie momentai yra apie mane, apie mane, apie mane. Tai yra dalykai, į kuriuos visada atkreipiu dėmesį, ir kai tai pamatau, sakau: „Jau matau, kokie bus šie santykiai.“
A. White‘as taip pat sako atkreipiantis dėmesį į tai, ar nuotaka / jaunikis vestuves vadina „mano diena“ ar „mūsų diena“ – tai daug ką išduoda, rašo businessinsider.com.
Didelės vestuvės laimės neatneša
Didelės vestuvės taip pat gali būti ženklas, kad antrosios pusės prioritetai yra ne ten, kur reikia, sako A. White‘as. Jo teigimu, vienos sėkmingiausių jo matytų santuokų prasidėjo nuo kuklių arba labiau atsitiktinių švenčių.
Priešingai, jis sako, kad kai kurios mažiausiai sėkmingos poros rengdavo ištaigingas vestuves, kurios labiau priminė spektaklį pasipuikavimui, o ne meilės šventę.
„Daugelis nuotakų tikrai stengiasi, kad vestuvės būtų kuo didesnės. Ir tai dažnai būna ženklas, kad nuotaka daugiau dėmesio skiria vestuvėms nei santuokai. Tai reiškia: „Man labiau rūpi, ką galvoja kiti žmonės, nei mūsų santuoka“, – aiškino jis.
Paskutinis ženklas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį – jei šeimos narių kalbose neminimi abu partneriai, tai ženklas, kad jiems jie nepatinka arba jie net nenutuokia, su kuo tuokiasi jiems brangus žmogus.
Vestuvėse kalbas sakantys žmonės didžiąją dalį kalbų skiria tam poros nariui, kurį geriau pažįsta. Tačiau, eksperto teigimu, kalboje turi būti bent jau paminėtas kitas asmuo.
Jis sako, kad jei kalbą sakantis asmuo kalba tik apie sau gerai pažįstama asmenį, tai gali reikšti vieną iš dviejų dalykų:
„Pirma, jis nemėgsta to asmens. Jie vadovaujasi sena taisykle: jei neturi ką gero pasakyti, nieko nesakyk. Arba antra, jie nepakankamai gerai pažįsta kitą asmenį.“