• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Važiavau per Lietuvą autobusu ir pasibaisėjau, su kokiomis situacijomis susiduria tėvai su vaikais“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Aida. 

„Važiavau per Lietuvą autobusu ir pasibaisėjau, su kokiomis situacijomis susiduria tėvai su vaikais“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Aida. 

REKLAMA

Į autobusą prieš 9 valandą įlipa mama su 12-13 metų dukra, turi lagaminą sunkiausią, keliaus apie kelis šimtus kilometrų.

Nustebino tai, kas dėjosi autobuse

Duoda vairuotojui bilietus, vaikui iki 18 metų nuolaida 50 procentų, tad mergaitės bilietas su nuoroda. Vairuotojas sako: parodykite vaiko dokumentą.

Moteris atsiprašinėja, sako: neturiu. Vairuotojas sako: teks pirkti bilietą už visą kainą. Ji sako: o gal galiu pusę primokėti, nes už pusę jau sumokėjo, atsakymas – ne, negalite.

REKLAMA
REKLAMA

Gerai, sako, mokėsiu kortele. Vairuotojas sako: ar jūs juokaujate, mes neturime kortelių skaitytuvo. Tai dabar ji su tuo lagaminu ir vaiku, suprask, turi bėgti grynintis.

REKLAMA

Tada moteris jau pradeda panikuoti, sako, mes ruošėmės kelionei, o gal aš stotyje galiu nusipirkti su kortele, kur čia grynintis nežinau. Tada jai vairuotojas sako: ne, iki išvykimo liko mažiau nei 10 minučių, jums bilieto neparduos.

Aš buvau šoko ištikta, ar čia normalu? Moteris blaškėsi išlipusi iš autobuso, bet lyg ir pavyko galiausiai tą bilietą nusipirkti. Kažkoks ryto košmaras.

Autorė: skaitytoja Aida

REKLAMA
nei cia koks kosmaras nei ka,tokiam reikalui reikia dokumento ,rasinejat visokius niekus
taip jau buna,visur ....kad reik rodyt dokumenta net i muzieju einant..
Susiruošė į kelionę, bet dokumentų nepasiėmė. Keista.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų