Faršo krepšeliai

Įvertinimas: 5 / 5

Ingredientai

500 g faršo;
1 morka;
1 paprika;
100 g sūrio;
1 svogūnas;
druska;
prieskoniai;
pomidorų padažas;
daržovės pagal skonį: bulvės, cukinijos, baklažanai.

Gaminimas

Faršą paruošti kaip kotletams. Daržoves supjaustyti ir pakepti keptuvėje.
Iš faršo suformuoti "krepšelius"- kad būtų galima dėti įdarą. "Krepšelius" sudėti į skardą, į juos sudėti paruoštą įdarą, ant viršaus užtarkuoti sūrio. Kepti orkaitėje apie 30 min, 190 laipsnių temperatūroje. Patiekti su bulvėmis, daržovėmis ar ryžiais.

Gairės: faršas, morka, paprika, sūris, svogūnas, druska, prieskoniai, pomidorų padažas, daržovės.

Receptą atsiuntė: Mama.lt

Lašiša su agurkais ir krapais
Vištiena gabaliukais
 
 
 
Mamos gaiviosios salotos

Mamos gaiviosios salotos

1 1 1 1 2

 

Visus ingredientus smulkiai supjaustyti, o kiaušinius, pomidorus, ridikėlius pjaustyti griežinėliais. Viską...

Gairės: alyvuogės, krapai, majonezas, natūralus jogurtas, mozarellos sūris, pekino kopūstas, pomidorai, ridikėliai, Salotų lapai, svogūnų laiškai, virti kiaušiniai, vytinti jautiena, žali agurkai.

 
Itališkos salotos

Itališkos salotos

1 1 1 2 2

 

Supjaustome kinišką kopūstą ir išdėliojame lėkštėje, taip pat skiltelėmis supjaustome pomidorą...

Gairės: Kiniškas kopūstas, pomidoras, šviežias agurkas, paprika, sūris, citrina, keptos vištienos krūtinėlė.

 

"Rudens pasaka"

1 1 1 1 2

 

Rudeniška mišrainė Tikra rudens pasaka. Morkas ir bulves išvirti, atvėsinti, nulupti ir...

Gairės: bulvės, druska, grietinė, kiaušiniai, majonezas, marinuoti žirneliai, morkos, rauginti agurkai, tarybinė dešra.

 
Pekino salotos su įvairiomis spalvingomis daržovėmis

Pekino salotos su įvairiomis spalvingomis daržovėmis

1 1 1 2 2

 

Visas daržoves nuplauname, supjaustome, įspaudžiame citrinos, įpilame alyvuogių aliejaus, česnaką skaniau...

Gairės: agurkas, alyvų aliejus, česnakas, citrina, paprika, pekino kopūstas, pomidorai, vegeta.

 
Žiedinių kopūstų salotos

Žiedinių kopūstų salotos

1 1 1 2 2

 

Žiedinį kopūstą išskirstome į smulkesnius žiedelius, pomidorą supjaustome (kas kaip norit, kubeliais, ar...

Gairės: agurkas, druska, majonezas, pipirai, pomidorai, žiedinis kopūstas.

 
Krabų ir obuolių mišrainė

Krabų ir obuolių mišrainė

1 2 2 2 2

 

Nulupti supjaustyti obuolius, geriau, kad obuoliai būtų rūgštesni, išvirti nulupti susmulkinti...

Gairės: česnakas, kiaušiniai, krabai, majonezas, obuoliai, smulkintos petražolės, vegeta, malti juodieji pipirai.

 
Dėdės Rudenėlio salotos

Dėdės Rudenėlio salotos

1 1 1 1 1

 

Raugintus kopūstus sudedame į dubenį, supjaustome svogūną, sutarkuojame du virtus vidutinio dydžio burokėlius ir...

Gairės: aliejus, rauginti kopūstai, svogūnas, virti burokėliai.

 
Salotos

Salotos

1 1 1 1 1

 

Visus produktus supjaustyti ir sumaišyti su majonezu. Skanaus

Gairės: kiaušiniai, grietinėlė, driūvėsėliai, majonezas, pekino kopūstas, pomidorai, lydytas sūris, vištienos kumpinė dešra.

 
Vitaminų kalnas

Vitaminų kalnas

1 1 1 1 2

 

Mažąją cukiniją supjaustome stambiau, taip skaniau valgyti nes jauti jos tikrą saldoką skonį, pomidorus perpjauname...

Gairės: alyvuogių aliejus, citrina, mažoji cukinija, morkos, pekino kopūstas, poras, vynuoginiai pomidorai.

 
Pekino salotos su vištiena

Pekino salotos su vištiena

1 1 1 1 2

 

Pekino salotą, ananasus, bei be žievelės ir nukaulintą vištieną smulkiai supjaustome. Dedame majonezo, bei...

Gairės: konservuoti ananasai, krapai, petražolės, majonezas, pekino salota, rūkytas vištienos ketvirtis.

 
Soti mišrainė su daržovėmis

Soti mišrainė su daržovėmis

1 1 2 2 2

 

Visus produktus supjaustyti kubeliais, įdėti prieskonių ir pagardinti majonezu. Skanaus

Gairės: agurkai, druska, pipirai, fermentinis sūris, majonezas, obuoliai, pomidorai, virta dešra.

 
Salotos

Salotos "RUDENĖLIS"

1 2 2 2 2

 

Razinas nuplikykite. Sutarkuokite morką burokine tarka. Kopūstą išskirstykite mažais žiedynais. Sudėkite...

Gairės: morkos, razinos, saulėgrąžos, žiedinis kopūstas, majonezas.

 
Olandiškos salotos

Olandiškos salotos

2 2 2 2 2

 

Išverdame kietai kiaušinius, nulupame, smulkiai supjaustome. Sūrį sutarkuojame, dedame žirnelius,...

Gairės: česnakas, fermentinis sūris, grietinė, kiaušiniai, konservuoti žirneliai, krienai, majonezas.

 
Salotos su duona

Salotos su duona

1 1 1 1 2

 

Duoną supjaustome kubeliais ir nedideliam kiekyje aliejaus pakepinam. Sutarkuojam sūrį, išspaudžiam česnaką,...

Gairės: aliejus, česnakas, duona, fermentinis sūris, konservuoti kukurūzai, majonezas.

 
Neįprastos salotos

Neįprastos salotos

2 2 2 2 2

 

Vynuoges nuplovus susmulkinam pagal poreikį ( galima pjauti į 4 dalis, naudoti raudonąsias, galima pabandyti ir su...

Gairės: druska, majonezas, migdolai, pipirai, Vištiena, vynuogės.

 
PUSLAPIAI:
 
Į viršų