Šią naujieną, kuria pirmiausia buvo pasidalyta lietuviškos bendrovės tinklaraštyje, pasigavo viso pasaulio žiniasklaida, bent kiek besidominti technologijomis.
Vaizdų redagavimo programėlė „Pixelmator“ yra skirta „iPhone“ ir „Mac“ platformoms. Ji konkuruoja su „Adobe Photoshop“.
Per daugelį metų „Apple“ savo pagrindinių produktų pristatymuose akcentavo „Pixelmator“ programas.
2018 m. „Apple“ pavadino „Pixelmator Pro“ savo „Mac“ metų programėle, nurodydama, kad bendrovė entuziastingai naudojasi „Apple“ mašininio mokymosi ir dirbtinio intelekto galimybėmis, pavyzdžiui, pašalina iš nuotraukų dėmesį blaškančius objektus arba atlieka automatinius spalvų koregavimus.
„Nuo pat pirmos dienos mus įkvėpė „Apple“, todėl savo gaminius kuriame taip pat kaip ir „Apple“, sutelkdami dėmesį į dizainą, naudojimo paprastumą ir našumą“, – teigiama „Pixelmator“ tinklaraščio įraše.
„Apple“ neįsigyja tiek daug didelių bendrovių, kiek jos konkurentai Silicio slėnyje.
Ji mieliau įsigyja mažesnes įmones, turinčias produktų ar žmonių, kuriuos gali panaudoti „Apple“ funkcijoms kurti.
Nei „Pixelmator“, nei „Apple“ nenurodė sandorio kainos.
Savo tinklaraštyje „Pixelmator“ teigė, kad „šiuo metu „Pixelmator Pro“, „Pixelmator for iOS“ ir „Photomator“ programėlėse nebus jokių esminių pakeitimų“.
„Sodros“ duomenimis, šiuo metu „Pixelmator Team“ turi 19 darbuotojų, kurių vidutinis darbo užmokestis siekia 7,5 tūkst. eurų.
Pernai bendrovės pajamos pasiekė 1,99 mln. eurų, o grynasis pelnas – 0,42 mln. eurų.
Kartais orientacinė bendrovės kaina yra apskaičiuojama jos pajamas dauginant iš 15. Jeigu taip buvo ir „Pixelmator Team“ atveju, tuomet jos vienintelis akcininkas A. Dailidė už akcijas galėtų gauti beveik 30 mln. eurų.