• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Penktadienio rytą Odesos srityje sunkvežimis prie kontrolės posto partrenkė du karius, skelbia „Ukrainska Pravda“. Abu vyrai žuvo.

Penktadienio rytą Odesos srityje sunkvežimis prie kontrolės posto partrenkė du karius, skelbia „Ukrainska Pravda“. Abu vyrai žuvo.

REKLAMA

Nelaimė įvyko apie 7 val. ryto netoli Sukhyj Lyman kaimo Odesos srityje.

Sunkvežimis rėžėsi į du karius

Žuvusieji – 34 ir 36 m. amžiaus kariai.

Incidento metu jie stovėjo netoli mobilaus kontrolės posto. Vienas iš jų žuvo vietoje, antrasis – greitosios pagalbos automobilyje vežamas į ligoninę.

Pirminiais duomenimis, sunkvežimį vairavo 63-ejų vyriškis. Jis aiškino, kad nepastebėjo karių. Patikrinimo metu nustatyta, kad jis buvo blaivus.

Vietoje dirba tyrimo ir operatyvinė grupė, kuri aiškinasi visas tragedijos aplinkybes. Šiuo metu sprendžiama, ar sulaikyti vairuotoją.

Kviečiame atrasti naują tv3.lt turinį! Nuo šiol portale jūsų laukia kasdien nauji testai – išbandykite savo žinias ir smagiai praleiskite laiką.

REKLAMA
Gal biški išaigąa.
Gal biški išaigąa.
Busifikuotojus sutraiškė.Kažką išgelbėjo nuo mėsmalės.
Tckašnikai ne kareiviai,jie organizuota nusikaltėlių grupuotė
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų