Vokietijos sostinėje didžiuliu jungikliu panda išjungia Brandenburgo vartų apšvietimą. Pandos kostiumas čia pasirinktas ne šiaip – šis gyvūnas yra Pasaulio Gamtos Fondo simbolis. Fondo aplinkosaugininkai ragina visą pasaulį paskutinio kovo šeštadienio vakarą pusę devintos valandai išjungti šviesas – taip paminėti Žemės valandą.
Štai taip lėtai išjungiamas ir Atėnuose – Akropolį naktį išryškinantis apšvietimas. Akcijos tikslas – priminti žmonėms apie mūsų daromą poveikį planetai.
Maskvoje Žemės valandos metu išjungiamas apšvietimas Raudonojoje aikštėje.
O štai Paryžiuje – trumpam užgęsta ikoniškasis Eifelio bokštas. Miesto simbolis beje – papuoštas net 20 tūkst. lempučių. Skaičiuojama, kad kasdien jis sudegina tiek elektros, kiek užtektų mažam kaimui apšviesti. Esą kasdienis bokšto aptarnavimas kainuoja per 2,5 tūkst. €.WWF
O štai Žemės valandos akimirkos iš Sidnėjaus, Australijoje. Būtent Sidnėjuje 2007 m. ir pradėta Žemės valandos akcija, prie kurios dabar prisideda jau 180-mt pasaulio šalių ir net 7000 miestų.ASIA
Tarkim, Honkonge prie akcijos šiemet prisidėjo net 4000 verslų ir organizacijų. Valandai gerokai užtemo miesto dangoraižiai.
„Visuotinis atšilimas – tai rimta problema visiems. Mes visi esame šios Žemės dalis. Jei tokia smulkmena gali pagelbėti Žemei – tuomet puiku.“
„Tai labiau simbolinė akcija. Daugiau naudos būtų, jei kasdien elgsimės draugiškiau aplinkai.“
Kai apšviestas – įspūdingai atrodantis Pekino nacionalinis stadionas dar vadinamas paukščio lizdu, išjungus apšvietimą tapo pilka metalo konstrukcijų krūva, kažkuo primenančia statybų aikštelę.
O čia įspūdingai šviesos užgęsta Singapūre. Žemės valandą nešviečia ir įspūdingieji Singapūro sodų super-medžiai. Milžiniškus grybus ar atogrąžų miškų medžius primanančios konstrukcijos – išties įspūdingos. Jų Singapūro soduose stūkso 18-ka. Medžių aukštis nuo 25 iki 50-ies metrų, o juose auga šimtai įvairiausių augalų rūšių.