Anglijos lygos taurės turnyre į kitą etapą žengė Londono „Arsenal“. Trečiadienį „Arsenal“ namuose 5:1 sutriuškino trečiajame Anglijos divizione žaidžiančią „Bolton“ komandą.

Šiose rungtynėse žibėjo progą gavęs Ethanas Nwaneri.

17-metus pelnė du pirmuosius įvarčius „Arsenal“ pagrindinėje komandoje. Po kartą tiksliai į varžovų vartus smūgiavo Declanas Rice`as, Raheemas Sterlingas ir Kai`us Havertzas.

„Bolton“ gretose vienintelį įvartį pelnė Aaronas Collinsas.

„Arsenal“ varžovai kitame etape paaiškės po burtų traukimo.

Savo pasirodymą lygos taurės turnyre pradėjo ir „Liverpool“, 5:1 nugalėdami „West Ham United“ komandą. Rungtynės „Liverpool“ komandai prasidėjo nesėkmingai.

Po varžovų pakelto kampinio kamuolys atsitrenkęs į kelis šeimininkų žaidėjus galiausiai nuo Jarellio Quansah kojos atsidūrė jo komandos vartų tinkle.

Atsitiesti Arne Sloto auklėtiniams pavyko netrukus. Vos po kelių minučių Diogo Jota po komandos draugo smūgio iššoko prieš pat vartininką bei pasiuntė kamuolį į „West Ham United“ vartų tinklą.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui Diego Jota išvedė šeimininkus į priekį. Jis gavo kamuolį baudos aikštelėje ir iš ten pasiuntė jį į tolimąjį vartų kampą.

Galiausiai į visus klausimus atsakė po keitimo į aikštę žengęs Mohamedas Salah. Jis pakartodamas komandos draugo smūgį nepaliko varžovams jokių šansų.

Viltis išsigelbėti „West Ham United“ komandai dar labiau apkartino Edsonas Alvarezas. Meksikietis užsidirbo antrąją geltoną kortelę ir paliko savo komandą žaisti mažumoje.

Per likusį rungtynių laiką pasismagino Cody Gakpo. Jis paskutinėmis rungtynių minutėmis pridėjo du įvarčius, leidusius „Liverpool“ sutriuškinti varžovus.