„Manchester United“ komandai nepavyko pergalingai startuoti UEFA Europos lygoje. Pirmajame ture namuose žaidusi „United“ dvikovą su „Twente“ iš Nyderlandų baigė lygiosiomis 1:1.

„Manchester United“ pirmajame kėlinyje įgijo persvarą po puikaus Christiano Erikseno įvarčio. Danas surado varžovų vartų kampą smūgiu vienu prisilietimu.

Visgi, to šeimininkams neužteko. Po klaidos netoli savo vartų Samas Lammersas perėmė kamuolį iš oponento ir pats smūgiavo tiksliai į artimąjį vartų kampą.

Beje, būtent „Twente“ ekipoje savo futbolininko profesionalo karjeroje ilgiausiai žaidė dabartinis  „Manchester United“ treneris Erikas ten Hagas. Jis ten su pertrauka rungtyniavo dešimt metų.

Naujame Europos lygos formate visos komandos grupės etape sužais po 8 rungtynes.