Naudingai NBA sezono starte žaidęs Domantas Sabonis padėjo Sakramento „Kings“ (1/0) pergalinai startuoti. „Kings“ namuose 130:114 (32:24, 40:34, 33:29, 25:27) įveikė Jutos „Jazz“ (0/1).

D. Sabonis per 32 minutes pelnė 22 taškus (7/12 dvit., 1/2 trit., 5/7 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, perėmė vieną kamuolį,  tris kartus suklydo ir triskart pažeidė taisykles.

Lietuvis tapo pirmuoju „Kings“ krepšininku per 40 metų, kuris pirmosiose sezono rungtynėse įmetė bent 20 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Pirmajame kėlinyje atitrūkę „Kings“ (32:21) pirmavo viso mačo metu. Po didžiosios pertraukos Jutos krepšininkai dar bandė kilti į lemiamą šturmą, bet „Kings“ visada surasdavo atsakymų.

Jie vėl greitai atitrūko (105:87), o paskui mače jau teliko tik formalumai.

Beje, D.Saboniui teko sugerti nemalonų varžovo smūgį. Ketvirto kėlinio viduryje „Jazz“ gynėjas Jordanas Clarksonas buvo nubaustas nesportine pražanga už smūgį lietuviui alkūne.

Nugalėtojams Harrisonas Barnesas, pelnęs 33 taškus. De'Aronas Foxas pridėjo 18, Keeganas Murray'us 15 (8 rez.perd.).

Debiutavęs praėjusio sezono MVP Saša Vezenkovas per 15 minučių surinko 8 taškus (1/1 dvit., 2/5 trit.).

Pralaimėmusiems Jordanas Clarksonas įmetė 24 taškus, L. Markkanenas  surinko 18 (10 atk. kam.).