Naująjį  NBA sezoną pergale pradėjo Naujojo Orleano „Pelicans“ klubas (1/0) su Jonu Valančiūnu, kurie svečiuose 111:104 (25:28, 32:19, 25:23, 29:34) pranoko Memfio „Grizzlies“ (0/1).

Lietuvis prieš buvusią savo komandą per 29 minutes įmetė 12 taškų (2/3 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, triskart suklydo ir kartą pažeidė taisykles.

Varžovai kiek geriau pradėjo mačą, bet antrajame kėlinyje „Pelicans“ buvo perėmę iniciatyvą, spurtavo 19:4 ir jau pirmavo 57:47.

Nors varžovai dar bandė artėti (81:90), bet JV klubui sėkmingai pavyko pranašumą išlaikyti ir „Pelicans“ galiausiai įsirašė pergalę.

Nugalėtojams C.J. McCollumas pelnė 24 taškus,, Zionas Williamsonas įmetė 23 (7 atk. kam.), Brandonas Ingramas pridėjo 19 (7 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld.),

Pralaimėmusiems Desmondas Bane'as surinko 31 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Xavieras Tillmanas (12 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Marcusas Smartas pridėjo po 17 taškų.

„Grizzlies“ vertėsi be suspenduoto Ja Moranto ir visam sezonui iškritusio Steveno Adamso.