Segede (Vengrija) vykstančiame Europos baidarių, kanojų ir irklenčių irklavimo čempionate Vadimas Korobovas irklenčių irklavimo 200 metrų sprinto rungties finale finišo liniją kirto antras (47.722 sek.) ir iškovojo sidabro medalį!

Auksu pasipuošė Bulgarijos atstovas Andrejus Kraitoras (46.449). Bronza atiteko ispanui Manueliui Hoyuelai (47.835).

Kanojininkas Henrikas Žustautas 200 metrų sprinto rungties finale finišo liniją kirto ketvirtas (38.931). Auksą užtikrintai laimėjo Lenkijos atstovas Oleksijus Koliadychas (38.614), o dėl likusių medalių kova buvo gerokai atkaklesnė. Antras finišavo ispanas Pablo Grana (38.874), trečias – kartvelas Zaza Nadiradze (38.898).

Lietuvos dvivietė kanoja – H.Žustautas ir V.Korobovas – 200 metrų rungties pusfinalyje buvo antri (37.311) ir iškovojo kelialapį į finalą.

Kiek vėliau vaikinai stojo prie 500 metrų rungties pusfinalio starto linijos. Finišo liniją lietuviai kirto treti (1:42.562) ir taip pat užsitikrino vietą finale.

ietuvos dvivietė baidarė – Artūras Seja ir Simonas Maldonis – 200 metrų sprinto rungties finale buvo devinti (32.723).

Baidarininkas Andrejus Olijnikas 1000 metrų rungties pusfinalyje buvo penktas (3:32.623) ir pateko į B finalą, kuris vyks sekmadienį.

Lietuvos kanojininkas Andrius Jančukovičius 1000 metrų rungties pusfinalyje buvo aštuntas (4:08.774) ir savo pasirodymą pirmenybėse baigė.

Baidarininkas Viktoras Čaplinskij 500 metrų rungties pusfinalyje buvo šeštas (1:42.409) ir pateko į B finalą, kuriame finišo liniją kirto penktas (1:41.028).