POR SLO 21:40
    Liepos 2 d., antradienis
    ROU NED 18:40
    AUT TUR 21:40

Penktadienio vakarą dar vieną triuškinamą pergalę kontrolinių rungtynių cikle iškovojo Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė. Kazio Maksvyčio auklėtiniai Panevėžyje vėl 95:66 (24:22, 21:14, 30:13, 20:17) sutriuškino Libano rinktinę.

Libanas labai gerai pradėjo rungtynes ir iškart išsiveržė į priekį (7:2). Ilgą laiką lietuviai negalėjo sėkmingai gintis, o ir patys prastai puolė.

Tik kėlinio pabaigoje po Eimanto Bendžiaus tolimo metimo mūsiškiams pavyko pagaliau pirmauti, o po dešimties minučių Lietuvos rinktinė buvo priekyje 24:22.

Antrajame kėlinyje Libanas toliau rodė kovingumą, bet lietuviai vis dažniau surasdavo skylių varžovų gynyboje, atsirišo ir krepšys metant iš toli.

Gera kėlinio pabaiga leido Lietuvos rinktinei perlaužti mačo eigą ir po pirmosios mačo pusės jau pirmauti 45:36.

Lietuvos rinktinė reikalus sutvarkė po didžiosios pertraukos

Galiausiai lietuviai aukščiausią pavarą įjungė po didžiosios pertraukos. Trečiajame kėlinyje jie ėmė bėgti nuo varžovų ir skirtumas tik augo.

Po kelių greitų atakų jie spurtavo 8:0, o kėlinį laimėjo 30:13 ir prieš ketvirtąjį kėlinį jau pirmavo net 74:49.

Ketvirtasis mačo kėlinys jau buvo visiškas formalumas. Lietuviai galiausiai iškovojo ir trečią triuškinamą pergalę prieš Libaną.

Kitas kontrolines rungtynes Lietuvos rinktinė birželio 23-ąją žais Vilniuje su slovėnais. Bet ten žais jau pagrindinė mūsų šalies rinktinės krepšininkai.

Lietuva: Ignas Sargiūnas ir Eimantas Bendžius (4/5 tritaškiai, 5 atk. kam.) po 14, Ąžuolas Tubelis 12 (6 atk. kam.), Martynas Arlauskas ir Paulius Danusevičius po 11, Lukas Kreišmontas 10, Dovydas Romančenko 7.

Libanas: Gerardas Hadidianas 19 (6 atk. kam., 5 kld.), Mohamadas Haidaras 15, Omari Spellmanas (4/10 metimai) ir Jadas Khalilas (6 atk. kam., 8 rez. perd.) po 11.

Reikėjo gal kokį renginių maratoną per rajonų kultūrkes suorganizuot su tokiom rezervinėm ir Libanu. Ble, KF paskui bliaus, kad pinigų trūksta. Minedas organizuos paramos rinkimą.
Respektas musu vaikinams. Graziai losia. Jei taip toliau eis, galim ir apie olimpinius medalius realiai pagalvoti. Bendzis kitamet tai EL vieta jau turi, tik kad teisingai pasirinktu komanda. Man kazkodel atrodo, kad labiausia jam tiktu Barca arba Fenerbahce.
Nieko gero tokios rungtynes. Kai toks silpnas priešininkas nieko neismoksti, o atvirkščiai atbunki. Jau matėm ne kartą, kaip visus sluojs pasiruosdami, o kai prasideda čempionatas nuo visų malkų pasikrauna