Šaro kariauna po sunkios kovos palaidojo pergalių seriją

„Barcelona“ (17/7) komandos šešių pergalių serija Eurolygoje nutrūko dramatiškoje kovoje. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 86:88 (22:27, 28:26, 15:19, 21:16) pripažino Stambulo „Anadolu Efes“ (13/10) pranašumą.

Nugalėtojams 26 taškus pelnė Vasilje Micičius, kuris dar atliko penkis rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiems 24 taškus pelnė Nikola Mirotičius.

Po trijų kėlinių „Barcelona“ atsiliko septyniais taškais, tačiau paskutiniame ketvirtyje beveik penkias minutes nepelnė nei taško.

Galiausiai pirmuosius kėlinio taškus įmetė Pierrie Oriola, bet po to Shane’as Larkinas smeigė tritaškį su pražanga ir „Anadolu Efes“ pirmavo 80:67.

Tačiau šeimininkai atsitiesė, kurie paskutinę mačo minutę po Nicko Calatheso ir Leo Westermanno tritaškių priartėjo 84:86.

Likus 15 sekundžių Vasilje Micičius realizavo abu baudų metimais ir turkai pergalės nepaleido.

Ispanijos klubas suklydo 17 kartų, bet pataikė 11 tritaškių iš 17. Rungtynės pažymėtos Šaro emocijomis ir Brandono Davieso metimu iš pusės aikštės.

Kitame ture „Barcelona“ susitiks su Kauno „Žalgirio“ komanda.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 24, Brandonas Daviesas 14, Cory Higginss 12, Nickas Calathesas 9.

„Anadolu Efes“: Vasilje Micičius 26, Shane’as Larkinas 19, Chrisas Singletonas 13, Sertacas Sanli 12.