„Barcelona“ Ispanijos Karaliaus taurės ketvirtfinalyje po pratęsimo 5:3 įveikė „Granada“ futbolininkus ir iškovojo bilietą į kitą etapą.

Kenedy 33-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Granada“ ekipą į priekį 1:0.

Vienas prieš vartininką likęs Roberto Soldado 47-ąją minute pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino pranašumą 2:0.

Lionelis Messi 62-ąją minutę atliko perdavimą į kairįjį vartų kampą, tačiau Aaronas Escandellas meistriškai atrėmė kamuolį.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Trincao 63-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Antoine‘as Griezmannas 88-ąją minutę atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, o kamuolys nuo vartininko atsidūrė vartų tinkle ir rezultatas tapo 1:2.

Jordi Alba 92-ąją minutę tiksliu smūgiu galva išlygino rungtynių rezultatą ir išplėšė pratęsimą 2:2.

A.Griezmannas 100-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Barcelonos“ naudai 3:2.

Fede 103-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir atstatė pusiausvyrą 3:3.

Frenkie de Jongas 108-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus vėl išvedė „Barceloną" į priekį 4:3.

J.Alba 113-ąją minutę dar kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 5:3.