Kauno „Žalgiris“ LKL pirmenybėse sekmadienio vakarą 85:72 įveikė Klaipėdos „Neptūną“, bet žalgiriečių treneris Martinas Schilleris spaudos konferencijoje kalbėjo ne tik apie mačą, o ir apie žaidėjų traumas.

Pastaruosius kelis mačus praleido snaiperis Artūras Milaknis. Pasak trenerio, krepšininkas negalės žaisti maždaug apie mėnesį.

„Thomasas (Walkupas,– aut. past.) pasisuko čiurną Madride, tad jam šiandien buvo gera proga pailsėti, nors jo savijauta gera. O A. Milaknis nežais apie mėnesį. Kol kas tikslesnės informacijos pasakyti negaliu, tačiau artimiausiu metu versimės be jo“, – teigė jis.

Kalbėdamas apie pergalę prieš klaipėdiečius strategas sakė, kad buvo prarasta per daug kamuolių.

„Per pirmuosius tris kėlinius praradome 11 kamuolių ir tai tikrai yra per daug. Abi rungtynių puses pradėjome su nemažai neišprovokuotų klaidų ir mums tai nepadėjo. Nepaisant to, džiaugiamės pergale, nes vėliau susitvarkėme.

Mes klaidas ištaisėme rungtynių eigoje. Esu patenkintas, kad pavyko visiems žaidėjams paskirstyti minutes“, – sakė M. Schilleris.

Žalgiriečių kitą savaitę laukia dviguba Eurolygos savaitė. Priminsime, kad reguliarusis Eurolygos sezonas kauniečiams baigsis balandžio 8-ąją.

A. Milaknis šį sezoną Eurolygoje vidutiniškai per 18 minučių pelno po 6 taškus. Jo pataikymas iš toli siekia 47 proc.