Pirmosiomis minutėmis 2:12 atsilikęs, tačiau laiku pabudęs Kauno „Žalgiris“ (16-2) iškovojo pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Martino Schillerio auklėtiniai namuose 85:72 (22:26, 27:11, 16:17, 20:14) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ (8-13) krepšininkus.

Nors pirmojo kėlinio pradžioje turėjo dviženklį deficitą, Kauno ekipa surengė spurtą 14:0 bei persvėrė rezultatą savo naudai 16:12.

Uostamiesčio klubas dar buvo išsiveržęs į priekį 26:22, bet antrajame ketvirtyje „Žalgiris“ pradėjo diktuoti savo sąlygas. Po spurto 10:2 kauniečiai atsiplėšė 40:31.

Netrukus šeimininkai įgijo ir dviženklę persvarą (47:34), o tokį atstumą nuo varžovų Lietuvos čempionai laikė iki pat susitikimo pabaigos.

Kauno klubas vertėsi be Artūro Milaknio, Thomaso Walkupo ir Patricio Garino.

Kauniečiams kitą savaitę teks žaisti du mačus Eurolygoje.

Žalgiris“: Joffrey Lauvergne 11, Marius Grigonis ir Augustine'as Rubitas po 10, Lukas Lekavičius (7 rez. perd.) ir Karolis Lukošiūnas po 9, Steve'as Vasturia 8, Rokas Jokubaitis 7 (6 rez. perd.).

„Neptūnas“: Darrinas Dorsey 14, Džiugas Slavinskas ir Benas Griciūnas po 11, Norbertas Giga 10 (6 atk kam.), Martynas Mažeika 9.