Facundo Campazzo surinko 28 naudingumo balus ir padėjo Madrido „Real“ (2/2) ekipai atsirevanšuoti Atėnų „Panathinaikos“ (2/2) už pralaimėjimą praėjusio sezono Eurolygos finale. Svečių arenoje žaidusi Mariaus Grigonio ekipa žaidė banguotai visų rungtynių metu ir galiausiai pralaimėjo 86:90 (19:28, 19:15, 20:27, 28:20).

M. Grigonis žaidė 2 minutes ir taškais nepasižymėjo.

Madrido ekipa įspūdingai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje triuškino varžovus (5:19).

Po slogaus starto Atėnų krepšininkai atsitiesė ir antrajame kėlinyje gerokai sumažino turėtą deficitą (36:40).

Visgi, po didžiosios pertraukos rungtynių perlaužti nepavyko, o dominuoti ėmę aikštės šeimininkai vėl šovė į priekį (49:66).

Iš tokios duobės svečiams išlipti buvo per sudėtinga. Pastarieji atstumą sumažino tik baigiantis rungtynėms ir didelės intrigos neatkūrė – 86:90.

Nugalėtojai pataikė net 15 tritaškių ir juos metė 46 proc. taiklumu.

„Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 23 (7/11 dvit., 2/6 trit., 3/4 baud., 6 rez. perd., 8 išpr. praž.), Juancho Hernangomezas 16 (4/5 trit.), Cedi Osmanas 13 (3/5 trit.), Ioannis Papapetrou 12, Mathiasas Lessortas (7 atk. kam.) ir Omeras Yurtsevenas po 8.

Real“: Facundo Campazzo 19 (4/6 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud., 6 rez. perd., 28 n. b.), Džananas Musa 15 (3/5 trit.), Alberto Abalde 13 (3/4 trit.), Gabrielis Deckas 11, Walteris Tavaresas ir Sergio Llullas po 8, Mario Hezonja 7.