• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Bahreine šeštadienį vyko ketvirtoji šio sezono „Formulės 1“ kvalifikacija, kur greičiausias buvo australas Oscaras Piastri su „McLaren“ bolidu – 1 min. 29.841 sek.

Bahreine šeštadienį vyko ketvirtoji šio sezono „Formulės 1“ kvalifikacija, kur greičiausias buvo australas Oscaras Piastri su „McLaren“ bolidu – 1 min. 29.841 sek.

REKLAMA

Australas 0.168 sek. aplenkė britą George‘ą Russellą („Mercedes“) ir 0.334 sek. – monakietį Charlesą Leclercą („Ferrari“). Vėl stebino čempionato naujokas italas Kimi Antonelli („Mercedes“). Jis iškovojo 4-ą vietą, lyderiui pralaimėjęs 0.372 sek.

Dar didesnę staigmeną pateikė prancūzas Pierre‘as Gasly. Jis su „Alpine“ bolidu užėmė 5-ą vietą (+0.375 sek.), nors šiame sezone dar neturi nė taško.

Vos 6-as kvalifikacijoje buvo sezono lyderis britas Lando Norrisas („McLaren“, +0.426). Prastai pasirodė ir vos 7-ą vietą užėmė olandas Maxas Verstappenas („Red Bull“, +0.582), o britas Lewisas Hamiltonas stipriai atsiliko nuo komandos draugo ir buvo 9-as („Ferrari“, +0.931).

Bahreino GP kvalifikacijos rezultatai:

Antroji kvalifikacijos dalis kelioms minutėms buvo sustabdyta po prancūzo Estebano Ocono („Haas“) incidento. Jis nesuvaldė bolido ir rėžėsi į barjerus. Laimei, pats pilotas rimčiau nenukentėjo.

Įdomu tai, kad vokiečio Nico Hulkenbergo („Sauber“) rezultatas buvo ištrintas praėjus 45 min. Jei ne toks vėlyvas sprendimas, vietoje N. Hulkenbergo į antrą kvalifikacijos dalį būtų patekęs tailandietis Alexas Albonas („Williams“).

Pilotų įskaitoje pirmaujantis L. Norrisas (62) turi minimalią persvarą prieš M. Verstappeną (61). Kiek daugiau atsilieka O. Piastri (49). Konstruktorių įskaitoje lyderių trejetą sudaro „McLaren“ (111), „Mercedes“ (75) bei „Red Bull“ (61), kuriai taškus renka tik M. Verstappenas.

Bahreino GP lenktynės prasidės sekmadienį 18 val. Lietuvos laiku, o jas tiesiogiai transliuos „Go3“ televizija. Taip pat lenktynes nuo 20.30 val. bus galima žiūrėti per TV6 kanalą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų