Vienas galimai nukentėjęs vaikas yra iki 14 metų.
Generalinė prokuratūra pirmadienį atsisakė suteikti daugiau oficialios informacijos apie ikiteisminį tyrimą.
Prokuratūros atstovė spaudai Elena Martinonienė sakė, kad sprendimas detaliau nekomentuoti tyrimo susijęs su tikslais nepakenkti jo sėkmei.
„Siekiant nepakenkti tyrimui, šiuo metu tiesiog negalime skelbti detalesnės informacijos“, – žurnalistams sakė ji.
Pasak E. Martinonienės, informacija taip pat neteikiama, nes ikiteisminis tyrimas liečia mažamečius, nepilnamečius asmenis.
Prokuratūros atstovė neatsakė į klausimus, ar tyrime esama daugiau įtariamųjų, nukentėjusiųjų, ji nenurodė, kada galėjo įvykti įtariamas nusikaltimas ar nusikaltimai.
Generalinė prokurorė Nida Grunskienė kreipėsi į Seimą dėl K. Bartoševičiaus teisinės neliečiamybės panaikinimo. Pora valandų iki prokuratūros pranešimo politikas pats patvirtino atsisakantis parlamentaro mandato, vėliau teigė, jog tai sutapimas, o tyrimas jo atžvilgiu yra staigmena.
Pernai lapkritį pradėtas tyrimas vyksta dėl veikų, numatytų Baudžiamojo kodekso 150 straipsnio 4 dalyje, 153 straipsnio 1 dalyje ir 150 straipsnio 3 dalyje.
Pagal šiuos straipsnius numatoma atsakomybė už seksualinį mažamečių ir nepilnamečių asmenų prievartavimą, tvirkinimą.
K. Bartoševičius naujienų portalui „15min“ sakė, kad „jokių istorijų, susijusių su prievarta prieš mažametį, nebuvo“.
K. Bartoševičius į Seimą išrinktas 2020 metais pagal Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą. 2020 metų Seimo rinkimų anketoje politikas nurodo, kad yra nevedęs.
Pagal išsilavinimą jis yra anglų kalbos mokytojas, dirbo Kauno Jono Jablonskio, Kauno technologijos universiteto, Kauno Veršvų gimnazijose, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungoje, aštuonerius metus ėjo direktoriaus pareigas berniukų ir jaunuolių chore „Ąžuoliukas“, buvo Vilniaus džiazo klubo vadybininkas.