Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ar Vilnius tapo Šaltojo karo laikų Viena? Toks klausimas kyla po įtakingo amerikiečių leidinio publikacijos, kurioje remiantis šaltiniais amerikiečių žvalgyboje konstatuojama, kad būtent Vilniuje Rusija išlaiko reikšmingus žvalgybinius pajėgumus.

Ar Vilnius tapo Šaltojo karo laikų Viena? Toks klausimas kyla po įtakingo amerikiečių leidinio publikacijos, kurioje remiantis šaltiniais amerikiečių žvalgyboje konstatuojama, kad būtent Vilniuje Rusija išlaiko reikšmingus žvalgybinius pajėgumus.

REKLAMA

Tai, kad mūsų šalyje ir sostinėje aktyviai veikia rusų šnipai, neneigia ir politikai. Tačiau sako, kad situacija nėra tragiška, mūsų saugumiečiai taip pat nemiega.

Tiesa, sėkmingiau jiems dirbti nepadeda ir mažas finansavimas, ir į Lietuvą suplūdę rusakalbiai. 

REKLAMA
REKLAMA

Daugiau apie tai – TV3 žinių reportaže. 

Gruodžio pradžioje saugumiečiai su prokurorais paskelbė skambią žinią – sulaikytas Rusijos šnipas. Ir ne šiaip sau užverbuotas žmogus, o vadinamasis nelegalas. Tikras šnipas po priedanga. 

REKLAMA

„Jisai darbuotojas. Jisai profesionalas. Ir parengtas, ir ilgą laiką tarnavęs, buvęs Rusijoje“, – VSD direktoriaus pavaduotojas Remigijus Bridikis. 

Šnipinėjimu kaltinamas Eduardas Manovas buvo net įstojęs į konservatorių partiją. VSD šią operaciją pateikė kaip stambios žuvies sugavimą savo tinkluose, bet panašu, kad tai nebuvo aukščiausios lygos žaidėjas. Manovui 82-eji, jis sukiojosi taip pat garbaus amžiaus tremtinių aplinkoje.

REKLAMA
REKLAMA

Bet įtakingas amerikiečių leidinys „New York Times“ paskelbė, kad Vilnius yra tapęs gana patogia vieta aktyviai veikti Rusijos karinei kontržvalgybai GRU.

DHL – Rusijos tarnybų operacija

„New York Times“ aprašė istoriją apie DHL siuntų lėktuvais gabentus savaime užsidegančius įrenginius. Tai, kaip išsiaiškino amerikiečių CŽA – Rusijos tarnybų operacija. Buvo testuojami procesai su mintimi tokius paketus siųsti ir į Jungtines valstijas. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Paketai buvo išsiųsti iš Vilniaus, Lietuvos, kur rusai išlaiko reikšmingus žvalgybos pajėgumus“, – buvo rašoma „New York Times“. 

Formuluotė, jog Vilniuje yra reikšmingi Rusijos šnipų pajėgumai, kelia klausimą – ar mūsų sostinė dabar yra kaip Austrijos sostinė Viena Šaltojo karo metais. Tuo metu ji buvo laikoma Europos šnipų sostine. 

REKLAMA

„Ne, neskubėčiau dar su tokiom išvadom. Ne, nemanau, kad Vilnius yra Viena Šaltojo karo metais. Bet turime viską padaryti, kad netaptų“, – aiškino Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto vicepirmininkas Laurynas Kasčiūnas. 

„Kaip Viena Šaltojo karo metais? — Tikrai to negalėčiau teigti, aš tokių nei duomenų turiu, nei aš tokį vertinimą galėčiau teigti. Nei lyginant su Šaltojo karo metu, kas vyko tam tikrose sostinėse, nei lyginant su tuo, kas vyksta kitose, kontinentinės Europos dalyse“, – kalbėjo Užsienio reikalų ministras Kęstutis Budrys. 

REKLAMA

Ministras Kęstutis Budrys ilgą laiką dirbo saugumo departamente, vėliau buvo Nausėdos patarėjas saugumo klausimais. Vis tik jis sako, kad tragedijos nėra. 

„Lietuva tikrai nėra čia pereinamas kiemas įvairiai agentūrai. Lietuva ir dar keletas valstybių yra nedidelės tvirtovės ir čia yra be galo sudėtinga vykdyti operacijas, dėl to mes kartais jas matome tokias, kokios jos yra, ir dėl to mes jas gebame užkardyti, kai kurias, ir išsiaiškinti po to, jeigu jos buvo darytos. Kontržvalgybinio režimo prasme, mes turime didesnių bėdų kitur Europoje, sostinių nevardinsiu“, – sakė Kęstutis Budrys. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kreipėsi į rusų šnipus

Prieš daugiau nei metus Centrinė žvalgybos agentūra išleido keletą vaizdo įrašų, kurie buvo skirti rusų šnipams. 

Vaizdo įrašuose amerikiečiai kreipiasi į rusų šnipus ir kviečia juos susisiekti. Netarnauti Kremliaus režimui, pereiti į Vakarų pusę. 

Bet įdomiausia tai, kad amerikiečiai šiuos vaizdo įrašus filmavo būtent Vilniuje. Aiškiai matyti, kai kurios miesto vietos. Pavyzdžiui, Vilniaus Lvivo gatvė ir verslo centras, Aušros vartų gatvė, senieji Tauro kalno laiptai. Tikėtina, kad amerikiečiai klipus filmavo Vilniuje, nes jau tada matė, kad čia rusų šnipų netrūksta. 

REKLAMA

„Mes esame skeveldrų zonoje valstybė, be jokios abejonės, ir čia yra tikrai jų buvimas yra didelis... Noras būti čia didelis, faktas, kaip mes tą viską užkardome. Tai mes šitoje vietoje, manau, kad turime receptų. Dantukai – jie yra pakankamai stiprūs mūsų tarnybų, juos reikėtų dar labiau stiprinti“, – aiškino Laurynas Kasčiūnas. 

REKLAMA

„Visą laiką esame girdėję, kad čia jos veikia, čia jie siekia būti, vėlgi, kiek mes tai žiūrime, prižiūrime, kiek matome iš kontržvalgybinės pusės ir žvalgybinės pusės, čia jau yra kitas klausimas, bet vėlgi, supraskime, mes esame tokioje geografijoje, kur visada bus priešiški agentai, žmonės, kurie norės mums blogo“, – sakė Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Giedrimas Jeglinskas. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Anot NSGK narių, rusų tarnybų aktyvumą Vilniuje lemia ir geografija, nes ribojamės su Baltarusia ir Kaliningradu, o taip pat ir didelis rusakalbių skaičius Lietuvoje. Per konservatorių Vyriausybės kadenciją, užsieniečių skaičius išaugo kelis kartus, jų dabar mūsų šalyje virš 200 tūkstančių. Didžioji dalis – rusakalbiai. O tai gera terpė rusų šnipams. 

REKLAMA

„Rizika yra, kad tarp tų žmonių, gali būti žmonių, kurie gali pasėti kažkokį negerą dalyką“, – teigė Giedrimas Jeglinskas. 

Nemaža dalis užverbuoti KGB

VSD vadovas Darius Jauniškis ne kartą viešai yra sakęs, kad jam nerimą kelia itin didelis baltarusių judėjimas tarp Lietuvos ir Baltarusios. Anot saugumo vado, nemaža dalis tų žmonių, greičiausiai yra užverbuoti Lukašenkos KGB

REKLAMA

„Nors Rusijos piliečių dabar Lietuvoje mažėja. Mažėja nuosekliai, nes mes apribojimus esame tvirtus įsūdę, jie veikia, jei efektyvūs, tai tą patį reikėtų padaryti ir su Baltarusios piliečiais, tiesą sakant. Tai tada būtų galima jau labiau kontroliuoti šitą visą procesą“, – kalbėjo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto vicepirmininkas.

O valdant Ingridos Šimonytės Vyriausybei, VSD vadovas ne kartą viešai kalbėjo, kad VSD biudžetas yra itin mažas, todėl saugumui susidoroti su visomis užduotimis darosi sunku. Valstybės saugumo departamentas duoti interviu ir atsakyti į klausimus nepanoro. Tik atsiuntė trumpą atsakymą raštu. 

REKLAMA
REKLAMA

„Straipsnyje pateiktas vertinimas neatspindi situacijos Lietuvoje – Rusijos žvalgybos tarnybų atstovų buvimas ir jų veikla šalyje šiuo metu yra maksimaliai apriboti. VSD amerikiečių teiginį neigia“, – rašė Valstybės saugumo departamentas. 

Tiesa, Lietuvoje veikia ir mums draugiškų šalių, mūsų sąjungininkų agentai. Jie vykdo ne tik savas užduotis, bet ir padeda mūsų tarnyboms kovoti su priešiškų šalių šnipais. 

Daugiau galite sužinoti vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje. 

Spalio 24 d. TV3 Žinios. Kybartų gyventojai tikina girdėję ir šūvius: Rusijos kariniai orlaiviai, prieš įskrisdami į Lietuvą, šaudė?
Spalio 24 d. TV3 Žinios. Iš ministrės kėdės išmesta Šakalienė: „Buvo daug šnekų, bet mažai darbų“
Spalio 24 d. TV3 Žinios. „Dienos komentaras“ – pokalbis su „Airguru“ vadove Egle Grašyte
Spalio 24 d. TV3 Žinios. Ruginienė susitiko su „Girių spiečiaus“ bendruomene: žada miškų uriedijos ŽŪM neperduoti
Spalio 23 d. TV3 Žinios. NKVC vadas: už balionų atakos slypi Lukašenkos režimas
Spalio 23 d. TV3 Žinios. Atskleidė, kokia bauda gresia namuose neturintiems dūmų detektoriaus
Spalio 23 d. TV3 Žinios. Kuršių nerijoje ėmė plūsti šernų būriai – gamtininkas kaltina gyventojų elgesį
Spalio 23 d. TV3 Žinios. Nesusipratimas vos nesibaigė tragedija – kariai paleido imitacinius šūvius, policija atsakė tikrais
Spalio 23 d. TV3 Žinios. „Dienos komentaras“ – pokalbis su režisiere Dalia Ibelhauptaite
Spalio 23 d. TV3 Žinios. Meksikoje – neeilinis pasiruošimas Visų Šventųjų dienai: „Turime tęsti šias tradicijas“
Spalio 23 d. TV3 Žinios. Protestas, ginantis gyvūnų teises: vos 7 dienų sulaukę paršeliai – kastruojami
Spalio 23 d. TV3 Žinios. Teisme Celofanas ir Lobovas surengė tikrą šou: siekė nušalinti prokurorą ir teismą
Spalio 23 d. TV3 Žinios. Gyvybės langelyje vos 4 dienų mergytė: aiškėja, kas parašyta mamos raštelyje
Spalio 23 d. TV3 Žinios. Pajūryje vyksta pratybos „Audros smūgis 2025“ – smėlyje drakono dantys ir kulkosvaidžiai
Spalio 23 d. TV3 Žinios. Jau keturioliktą kartą į Nerį išleisti karališkieji eršketukai: dar maži jie turi saugotis vieno pavojaus
Spalio 22 d. TV3 Žinios. Pamatykite neeilinį reginį pasienyje: 9 vilkų šeima iš Baltarusijos pelkėmis atkeliavo į Lietuvą
Spalio 22 d. TV3 Žinios. Atstatydinta Šakalienė vardijo klaidas ministrės poste: „Gal tikrai man reikia diplomatijos išmokti daugiau“
Spalio 22 d. TV3 Žinios. Štai kodėl Šinkūnas buvo atmestas į Konstitucinio Teismo teisėjus: „Tai valdančiųjų kerštas prezidentui“
Spalio 22 d. TV3 Žinios. „Dienos komentaras“ – pokalbis su politologu Ainiumi Lašu
Spalio 22 d. TV3 Žinios. Štai kas laukia buvusio Prancūzijos prezidento Sarkozy: pasakė kokiomis sąlygomis ir kiek sėdės kalėjime
Spalio 22 d. TV3 Žinios. Poliklinikas jau pasiekė naujos gripo vakcinos: štai kiek žmonių jau pasiskiepijo
Spalio 22 d. TV3 Žinios. Šios įstaigos darbuotojai neapkentė direktorės elgesio: „Su valytojomis bendraujama tiesiog smurtu“
Spalio 21 d. Komentarai iš prezidentūros po G. Nausėdos ir D. Šakalienės susitikimo
Spalio 21 d. TV3 Žinios. Moliūgą milžiną užauginęs lenkas negali atsistebėti: pasiekė šalies rekordą
Spalio 21 d. TV3 Žinios. Pasikeitusį Palucko elgesį įvertinęs Pavilionis: „Šita premjerė yra tiesiog Palucko statytinė“
Spalio 21 d. TV3 Žinios. Klaipėdos teisme – Seimo rinkimų naktį įvykdyta šiurpi žmogžudystė
Spalio 21 d. TV3 Žinios. Moterį nušovęs policininkas Darius Šerpytis pripažintas nekaltu
Spalio 20 d. TV3 Žinios. Senosiose Mackantiškių kapinaitėse Marijonas palaiko mirusiųjų pagerbimo tradicijas: prie vaškinių žvakių – vaišės
Spalio 20 d. TV3 Žinios. Pristatyta paskutinė magistralės „Via Baltica“ atkarpa: pasienyje susitiko Lietuvos ir Lenkijos prezidentai
Spalio 20 d. TV3 Žinios. Žaliakalnio funikulieriaus likimas neaiškus: supuvo pabėgiai, o juos pakeisti reikia bent 100 tūkst. eurų
Spalio 20 d. TV3 Žinios. Nepasiturinčių Lietuvos gyventojų daugėja: „Vakarais su vyru sėdime be šviesos“
Spalio 20 d. TV3 Žinios. 75-erių vilkaviškietis Adolfas stebina savo menišku pomėgiu: šeimos nariai namuose jį mato retai
Spalio 20 d. TV3 Žinios. Lietuvės žmogžudystė Londone palietė daugelį lietuvių
Spalio 20 d. TV3 Žinios. „Dienos komentaras“ – pokalbis su komunikacijos specialistu Andriumi Baranausku.
Spalio 20 d. TV3 Žinios. Jau dvi savaites tuščias išlikęs Kultūros ministerijos vadovo postas galimai turi nują kandidatą
Spalio 20 d. TV3 Žinios. Ruginienė pakomentavo, ką kalbėjo su Šakaliene: „Pasitikėjimas tikrai yra sušlubavęs“
Spalio 20 d. TV3 Žinios. Šiauliečiai teisina miesto merą, kaltinamą korupcija: „Žinot, jei aš ten būčiau, gal ir aš norėčiau“
Spalio 20 d. TV3 Žinios. Apledėjęs pirmadienis atnešė problemų: vietomis stojo net iki 30 troleibusų
Spalio 20 d. TV3 Žinios. Po šioje gatvėje įvykusio gaisro, nori įvesti naują privalomą draudimą: atskleidė kada mokėtumėte ne visais atvejais
Spalio 20 d. TV3 Žinios. Rusijoje leista naudotis tik 1 susirašinėjimo programa: „Prisiskambinau seneliui, mirusiam prieš 10 metų – rekomenduoju“
Spalio 20 d. TV3 Žinios. Raimundo kelionė dviračiu nuo Lietuvos iki Lisabonos – motyvuoja 1 dalykas
Spalio 20 d. TV3 Žinios. Artėja neišvengiamas degalų brangimas: taupantys turės ieškoti alternatyvų
Spalio 20 d. TV3 Žinios. Kaunietė globoja varnas: šių paukščių maisto racionas įvairesnis nei žmonių
Spalio 20 d. TV3 Žinios. Palangoje – ypatinga paroda: ką užsieniečiai pagamino iš lietuviškojo aukso?
Spalio 20 d. TV3 Žinios. Mokytojai pakraupę – naujuose vadovėliuose randa begalę klaidų: „Kažkokia tragedija“
Spalio 20 d. TV3 Žinios. Grožio paslaugų kainų skirtumai šokiruoja, o specialistai atkerta: „Suprantame, kad pinigai neauga ant medžių“
Spalio 19 d. TV3 Žinios. JAV – protestai prieš Donaldą Trumpą
Spalio 19 d. TV3 Žinios. Ignotas Adomavičius sugebėjo ir vėl suerzinti kultūros bendruomenę
Spalio 18 d. TV3 Žinios. Volodymyras Zelenskis: „Mes norime taikos. Putinas nenori“
Spalio 18 d. TV3 Žinios. Aiškėja daugiau, kaip „Mercedes“ ir „Toyota“ atsidūrė griovyje: nukentėjo 3 žmonėms
Spalio 18 d. TV3 Žinios. Švenčiantis Landsbergis rėžė iš peties: „Dumblą reikia mesti lauk su ***šiūpeliu**. A turit ***šiūpelį**?“
Spalio 17 d. TV3 Žinios. Lietuvoje grafienė, Danijoje – didikė kitu vardu? Dviejų paveikslų detektyvas Kretingoje vystosi kaip filmo siužetas
Spalio 17 d. TV3 Žinios. Po atmesto prezidento veto didelė dalis Seimo narių džiaugiasi: „Tai nereikėjo vogti“
Spalio 17 d. TV3 Žinios. Prabilo apie įtemptą biudžetą: pasakė, kiek kitąmet sieks valstybės skola
Spalio 17 d. TV3 Žinios. Į Lietuvą grįžusią Šakalienę Ruginienė apkaltino sabotažu: atsakė, kodėl gynybai gali neužtekti biudžeto
Spalio 17 d. TV3 Žinios. Naujausias tyrimas išdavė, ar žmonės ruošiasi karui: išvardijo perkamiausius daiktus
Spalio 17 d. TV3 Žinios. Šioje šalyje dirba seniausia 100 metų barista: „Esu šiek tiek keista asmenybė“
Spalio 17 d. TV3 Žinios. „Dienos komentaras“ – pokalbis su politikos apžvalgininku Vytautu Bruveriu
Spalio 17 d. TV3 Žinios. Pakaunės tvenkiniuose 2 skenduoliai: norėjau gelbėti, bet vyzdžiai jau buvo išsiplėtę
Spalio 16 d. TV3 Žinios. Rusų žiaurumui Mažojoje Lietuvoje nebuvo ribų: negailėjo net ir vaikų
Spalio 16 d. TV3 Žinios. Prokurorė tikina: švietimo ministrės sprendimas pridėti 10 balų – neteisėtas
Spalio 16 d. TV3 Žinios. Ruginienė ministrės Šakalienės sprendimą vadina sabotažu: „„Turėsime tikrai rimtą pokalbį“
Spalio 16 d. TV3 Žinios. „Dienos komentaras“ – pokalbis su žurnalo „Reitingai“ vyr. redaktoriumi Gintaru Sarafinu
Spalio 16 d. TV3 Žinios. Vėgėlė: Ukrainos vėliava šalia trispalvės Seime – neteisėta ir primena koliažą
Spalio 16 d. TV3 Žinios. Šiaulietis Ričardas miške aptiko 2 žmonių kūnus – atskleidė kraupias detales: „Turbūt keliais nušliaužė ir ten pasibaigė“
Spalio 16 d. TV3 Žinios. Paukščių gripas Kretingos rajone: kelti pavojų gali ir žmonėms
Spalio 16 d. TV3 Žinios.
Spalio 15 d. TV3 Žinios. Įspėja apie pavojingą reiškinį „Telegram“ programėlėje: viskas gali baigtis mirtimi
Spalio 15 d. TV3 Žinios. Gen Z revoliucija Madagaskare: jaunuolius susivienijo „Facebook“ ir „TikTok“ platformos
Spalio 15 d. TV3 Žinios. Ultragarsą skleidžiantys švilpukai laukiniams gyvūnams – ar tai padės išvengti avarijų?
Spalio 15 d. TV3 Žinios. „Dienos komentaras“ – pokalbis su Remigijum Žemaitaičiu
Spalio 15 d. TV3 Žinios. Degalų mokesčiai didėja, verslininkai piktinasi: vairuotojai kurą pils kitur
Spalio 15 d. TV3 Žinios. Žemaitaitis sako, kad pateikė kandidatą į kultūros ministrus, Ruginienė atkerta – vien įvardinti pavardę negana
Spalio 15 d. TV3 Žinios. Opozicija baiminasi Žemaitaičio: daro intervencijas vairuodamas nuo galinės sėdynės
Spalio 14 d. TV3 Žinios. „Dienos komentaras“ – pokalbis su istoriku, buvusiu kultūros ministru Dariumi Kuoliu
Spalio 14 d. TV3 Žinios. Vokietijos žvalgybų tarnybų vadai ragina atsitokėti savo šalies politikus
Spalio 14 d. TV3 Žinios. Žemaitaičio retorika vėl atkreipė Lietuvos sąjungininkų dėmesį
Spalio 13 d. TV3 Žinios. 5 metus iš eilės vyksianti „Jaunimo linijos“ akcija: Lietuviams nerimą kelia karas
Spalio 13 d. TV3 Žinios. Autistas berniukas iš Palangos turi neeilinį talentą: stebisi net ir visko matę menininkai
Spalio 13 d. TV3 Žinios. Varėnos valdžią pribloškė netikėtas radinys: kai kas dėl to patyrė nemenkus nuostolius
Spalio 13 d. TV3 Žinios. Konservatoriai siūlo eilių pas gydytojus mažinimo planą: baustų įstaigas, jei nespėja priimti ligonių
Spalio 13 d. TV3 Žinios. Iškalbinga Ruginienės ir Tusko akimirka: šypsenos slepia daugiau nei meilę sportui
Spalio 13 d. TV3 Žinios. „Dienos komentaras“ – pokalbis su socialdemokratų partijos pirmininku Mindaugu Sinkevičiumi
Spalio 13 d. TV3 Žinios. Įspėja visus vairuotojus – tokių įvykių kasmet daugėja: prasideda žvėrių keliavimo laikas
Spalio 13 d. TV3 Žinios. R. Žemaitaičio šokius Žemaitijoje apkartino atimtos kultūros ministerijos vadelės
Spalio 13 d. TV3 Žinios. Iš nedarbo išmokų gyvenančius piliečius užstojanti Inga Ruginienė: „Kiekvienas žmogus turi teisę apsispręsti“
Spalio 13 d. TV3 Žinios. Ūkininkai skundžiasi dėl išmokų ir vėl grasina traktorių griausmu Seimui
Spalio 13 d. TV3 Žinios. Šilutėje po tragiškos avarijos aiškėja vaikų būklė: situacija pablogėti gali bet kada
Spalio 13 d. TV3 Žinios. Benkunskui reklaminė kampanija atsiėjo 25 tūkst. eurų – gyventojai piktinasi: „Pašerkime pinigais – ir visi nutils“
Spalio 13 d. TV3 Žinios. Istorinė bausmė prieglaudai „Penkta koja“: įtariama, kad šunys buvo gabenami iš Rusijos ir Baltarusijos
Spalio 13 d. TV3 Žinios. Baisogaloje kyla „Rheinmetall“ gamykla: galbūt tai užtikrins saugumą
Spalio 13 d. TV3 Žinios. Kalifornijoje dar viena sraigtasparnio avarija: transporto priemonę pilotavo influenceris
Spalio 12 d. TV3 Žinios. Socdemams pritrūko drąsos? Tikimasi, kad durimis trenks pats Žemaitaitis
Spalio 11 d. TV3 Žinios. Iš Trumpo – nauji grasinimai Kinijai: apkaltino Xi Jinpingą
Spalio 10 d. TV3 Žinios. Druskininkų apylinkėse siautėja vilkai: išpjovė dešimt šunų, pririštus prie būdos
Spalio 10 d. TV3 Žinios. Kovoti su piratiniais puslapiais vis sudėtingiau: štai, kiek žmonių jomis naudojasi
Spalio 10 d. TV3 Žinios. Lietuvoje – elektros kainų šuolis: įvardijo priežastis ir kada tikėtis jų kritimo
Spalio 10 d. TV3 Žinios. „Dienos komentaras“ – pokalbis su ekonomiste Indre Genyte-Pikčiene
Spalio 10 d. Mindaugas Sinkevičius sulaukė rimtos Česlovo Juršėno žinutės: „Nežinau, ką atrašyti“
Spalio 10 d. TV3 Žinios. Prieš kelis metus tvarkyto kelio būklė siutina vietinius gyventojus: „Mes gyvenam dumblo stadijoj“
REKLAMA
Seimunai balsuojantys pries KGB sarasu paviesinima dirba Maskvai.Tai pagrinde pedokoncervai,socdemai,liberalai kysininkai.
2022-2023 buvo aktyviausi Lietuvos rusifikacijos metai, kas buvo tuometineje valdzioje primint nereikia, dzinas is butelio paleistas, dabar srebsim pasekmes, Vilniuje jau retenybe isgirsti lietuviu kalba, totalus ruskij mir
Interiasno kiek dar pas pedopartiją kacapo šnipų darbuojasi?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų