Pavyzdžiui, Anglijoje tarp 1960–1970 metų gimusių žmonių tarpe – labai daug Garių, Karenų, Lynnų ir Johnų, rašoma dailystar.co.uk. Tuo tarpu „Tūkstantmečio“ kartos atstovai dažnai gaudavo tokius vardus, kaip Sophie, Katie ar Oliveris.
Panašu, kad dabar į madą sugrįžta senoviniai vardai, kurie dabar jau matomi kaip naujoviški. Pasak Didžiosios Britanijos Nacionalinio statistikos departamento, šiais metais nemažai šalyje gimusių kūdikių gavo senoviškus vardus. Jų tarpe nesunku rasti Vilfredų ir Agnesių.
Giminės istorijos platforma „MyHeritage“ neseniai atvėrė savo archyvus ir atskleidė, kurie tradiciniai vaikų vardai 2021 metais bus itin populiarūs.
Jų sąrašo viršuje – Bertis. Tai vardas, kuris per metus pakilo net 1646 pozicijomis į viršų ir atsidūrė šalia Olivės, kuris dabar beveik toks pat populiarus, kaip kažkada XIX amžiuje.
Sąraše – dar daugelis vardų, kurie į populiarumo viršūnes sugrįžta po daugiau nei 100 metų. Tai – mergaičių vardai Violeta ir Elzi, kurie 2019 metais sumušė savo Viktorijos laikais turėtus populiarumo rekordus. Mabelė pakilo per 558 vietas, Agnesė – per 584 vietas, Elzi – per 492, o Klara – per 219, rašoma dailystar.co.uk.
Panaši tendencija įžvelgiama ir su berniukų vardais. Alferdas, Bertis, Frankas, Fredas, Leonardas ir Sidnis taip pat yra senoviški vardai, kurie dabar yra populiaresni, nei kada nors anksčiau. Taip pat ir Vilfredas – šį vardą savo sūnui davė net Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Johnsonas.
Sugrįžta ir XX amžiuje populiarūs vaikų vardai – Thomas, Džekas, Danielis ir Džeimsas. Tuo tarpu iš populiariausių pamažu traukiasi mergaičių vardai Nikola, Kler, Liza ir Džema. Taigi, toks sugrįžimas galioja ne visiems vardams – kai kurie vis dar nėra mėgstami, pavyzdžiui, Garis.
Visgi, ši tendencija įrodo, kad vardų mados sukasi ratu ir galiausiai vėl grįžta, net jei tai vyksta ir po 100 metų. Tai leidžia manyti, kad ateityje britai vėl mielai savo vaikus vadins Lindomis, Peteriais ir Markais.