Vaikinų grupė „Twosome“ siunčia sveikinimą moterims: nesame tik linksmi ir nerūpestingi

Grupės „Twosome“ nariai - Zigmantas Baranauskas ir Justinas Stanislovaitis kovo 8-osios proga, visas moteris nusprendė pasveikinti daina. Tai jau ne pirma daina, kurią atlikėjai sujungdami savo kūrybines mintis ir idėjas, dovanoja klausytojams, rašoma pranešime spaudai.

„Daina apie tai, kad niekada nereikia nuleisti rankų, o visas negandas galima įveikti kartu, su mylimu žmogumi šalia. Kad ir kaip bebūtų sunku, reikia suprasti, kad tai tik vienas puslapis gyvenimo knygoje, ir jį užvertus - bus lengviau. Daina apie tikrą meilę, kuri įveikia visus sunkumus ir negandas“, - sako dainos teksto autorius Zigmantas.

Justinas ir Zigmantas labiau žinomi iš linksmų pasirodymų ant scenos su grupe „Twosome“, tačiau į gyvenimą abu žvelgia labai rimtai ir giliai. Nevengia pagvildenti ir gyvenimo prasmės klausimų.

„Vasarą praleidžiame keliaudami iš vestuvių į vestuves, nes kartu su Zigmantu vedame, organizuojame ir dainuojame vestuvėse, tad kelyje turime laiko pamąstymams, diskusijoms apie gyvenimą, prasmės paieškas. Nesame tik linksmi ir nerūpestingi, ką dažniausiai mato visi televizijos žiūrovai, į gyvenimą žiūrintys per savo supratimo prizmę...“ - sako muzikos autorius ir atlikėjas Justinas.

Vyrai neketina sustoti ir ateityje žada pamaloninti klausytojų ausis ir širdis dar ne viena daina.

„Svajojam ir tikimės, kad ši daina, ateinantį vestuvių sezoną, taps jaunųjų pirmojo šokio daina“ - garsiai svajoja Justinas, o Zigmantas priduria - „Svajok atsargiai, nes svajonės pildosi. Su kovo 8-ąja Mielosios Moterys!“

Linksmą „Twosome“ pasirodymą „X Faktoriuje“ žiūrėkite: 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų