Skandalingasis atlikėjas Bagdonavičius – apie žengtą svarbų žingsnį: viskas įvyko kaip pasakoje

Skandalingasis dainininkas Tomas Bagdonavičius dar praėjusiais metais paskelbė, kad skandalų jam gana – dabar jis nori rinktis kur kas ramesnį gyvenimą, o šią idėją įgyvendinti jam padeda nauja mylimoji Audronė Gigienė. Vyras jau kuris laikas puoselėja šiltus jausmus Audronei ir nusprendė, kad laikas žengti svarbų žingsnį.

10

Naujienų portalui tv3.lt T. Bagdonavičius papasakojo apie sužadėtuves bei užsiminė apie artėjančias vestuves.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tomas Bagdonavičius ir Audronė Gigienė

Dainininkas džiaugėsi, kad su Audrone yra santykiuose jau daugiau nei 1 metus ir jų meilė peraugo į kitą lygmenį: „Iš pradžių būdavo susitikimai tik savaitgaliais arba švenčių dienomis, o vėliau vis daugiau laisvalaikio praleisdavome kartu ir pagaliau nusprendėme apsigyventi kartu.“

Tomas pasakojo, kad jo mylimoji vis užsimindavo, jog norėtų tapti jo žmona: „Audronė vis užsimindavo, kad norėtų santykius įteisinti, bet rimtai apie tai labai nesame kalbėję. Vis užsimindavo... Tad šiais metais Valentino diena buvo gera proga tai padaryti. Aišku, kad buvo truputi nedrąsus ir reikėjo laiko viskam apgalvoti. Bet mūsų santykiai su Audronė tikrai labai geri, tad daug abejonių neliko ir nusprendžiau žengti tvirtą žingsnį link vedybų jai pasipiršdamas.“

Poros sužadėtuvės įvyko itin romantiškai it pasakoje, skambant saksafono muzikai. „Paprašiau pažįstamo Juozo seksafonisto pagalbos, kad pagrotų pasipiršimo metu, kad viskas atrodytų daug romantiškiau ir muzika suteiktu dar labiau žavesio. Pasipiršau Audrutei Rotušės aikštėje prie santuokos rūmų. Ten turbūt ir tuoksimės. Kai atvažiavome į Rotušės aikštę, prie santuokos rūmų jau laukė žurnalistė su operatoriumi ir seksafonistas Juozas grojo romantiškas melodijas. Tada aš Audronei sakau: „Einam pažiūrėsime, kas ten taip gražiai groja“. Tuomet priklaupiau ant kelių ir paprašiau jos už manęs tekėti“, – su šypsena veide sakė pašnekovas.

Vyras neslėpė, kad tą akimirką jo mylimoji itin susijaudino: „Audrutė labai susijaudino ir pasakė: „Taip, mano meile“. Na paskui įteikiau gėlių ir pasibučiavome. Jau turime išsirinkę vestuvių datą, bet atskleisti konkrečiai dar nenoriu, tik galiu pasakyti, kad vestuves bus vasaros pabaigoje. Vestuvėse dalyvaus tik artimiausi žmonės. Jau net esu užsakęs patalpas, nes pasibaigus karantinui gali būti, kad viskas bus užimta, tad apsidraudžiau iš anksto. Šiuo momentu su Audrone turim labai daug planų: dėl naujo būsto pirkimo, dėl bendro gyvenimo toliau ir kaip visa tai turės būti ateityje. Bet, manau, kad viskas yra išsprendžiama. Svarbiausiai – būtų šilti santykiai ir bendras supratimas, ir palaikymas vienas kitam, kad ir ką benuspręstumėme. Belieka laukti vestuvių ir tikėtis, kad šie santykiai nebus laikini ir kaip sakoma: „Laimei ir nelaimei, kol mirtis mus išskirs“, – viltingai kalbėjo jis.


Rašyti komentarą...
A
Atsibodo
2021-02-26 20:35:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek galima apie šį pasileidėlį rašyti, lyg nebūtų vertesnių už jį.
Atsakyti
0

D
Danguolė
2021-02-26 18:46:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai gal saksofonistas, o ne seksafonistas!!!!!
Atsakyti
0

N
NB
2021-02-27 11:35:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eilinis cirkas ir tiek.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų