Prieš mėnesį užfiksuotoje nuotraukoje kunigaikštienė pozuoja savo sode Raymill rezidencijoje Wiltshire. Ant stalo matyti jos pačios užauginti persikai.
Pranešama, jog Camilla gimimo dieną paminės vakariene, kartu su savo šeima ir artimiausiais draugais.
Šešių miegamųjų vilą kunigaikštienė Camilla nusipirko dar XX a. 10 dešimtmetyje, po skyrybų su pirmuoju vyru Andrew Parker Bowles.
Camilla neseniai palaikė princą Čarlzą, kai jis pavadavo Karalienę valstybės parlamento atidaryme. Tai buvo pirmas kartas, kai Čarlzas pasakė Karalienės kalbą renginyje, nes jo motina negalėjo to padaryti pati.
Karalienė paskelbė, kad pirmą kartą per beveik 60 metų nepasirodys renginyje, nes paklausė karališkųjų gydytojų patarimo dėl nuolat patiriamų judėjimo problemų, rašo mirror.co.uk.
Atvykus į Parlamento rūmus, Čarlzą buvo galima pamatyti išlipusį iš savo automobilio, vilkintį laivyno admirolo uniformą, segintį medalius ir garbės skiriamuosius ženklus, o Kamilla atrodė elegantiškai vilkėdama tamsiai mėlyną paltą ir prie jos priderintą skrybėlaitę.
Pasiguodė žmonai
Kai jie išlipo iš automobilio prie Valdovo įėjimo, pora, atrodė, persimetė keliais žodžiais prieš įeinant į pastatą. Ir, pasak lūpų eksperto, Čarlzas pasiguodė žmonai.
Jeremy Freeman, skaitymo iš lūpų ekspertas, pasakojo, kad jiems išlipus iš automobilio Čarlzas pasakė Kamillai:
„Tai tikrai nebuvo patogu“.
Netrukus po to Čarlzas gestais parodė Kamillai kurioje pusėje ji turėtų stovėti. Ir, pasak Jeremy, nurodydamas, kur turėtų stovėti Camilla, jis sako: „Tavo pusė čia“.
Po kelių minučių Čarlzas sveikinasi su pareigūnais, išsirikiavusiais link sosto salės, prieina prie paskutinio ir sako
„Tikiuosi, kad jums viskas gerai“.
Tada pareigūnas pasilenkia į priekį, nes negirdėjo pastabos ir, anot Jeremy, klausia: „Atsiprašau, ką sakėte?“. Čarlzas pakartojo tai, ką buvo sakęs pareigūnui, o šis atsako: „Na, taip, aš stengiuosi“.
Princas Čarlzas (nuotr. SCANPIX)
Atidarė parlamentą su sūnumi
Čarlzas ir jo sūnus princas Williamas kartu atidarė parlamentą Karalienės vardu būdami valstybės patarėjais, kai monarchė perdavė jiems šią svarbią pareigą.
Kalbos metu 73 metų princas sėdėjo ne valdovo soste, kuris buvo pašalintas, o monarchės sutuoktinio soste, kuriame anksčiau sėdėdavo jo tėvas Edinburgo hercogas. Princas Čarlzas pastaruoju metu jame yra sėdėjęs keletą kartų.
Šalia jo liko tuščia erdvė, kurioje paprastai stovėdavo Karalienės sostas, po prabangiu baldakimu, o priešais monarchę ant aksominės pagalvės būdavo padėta imperatoriškoji karūna.
Ceremonija taip pat buvo pirmoji antram eilėje į sostą 39 metų Williamui, kuris vieną dieną taip pat taps karaliumi. Žurnalo „Majesty“ vyriausiasis redaktorius Joe Little šią progą apibūdino kaip „didelę karališkosios istorijos akimirką“.
Ponas Little apie Čarlzą sakė: „Tai turėjo būti jam labai reikšmingas momentas. Iškalbinga buvo tai, kad kai imperatoriškoji valstybės karūna buvo padėta ant stalo šalia jo, jis žiūrėjo į ją kelias sekundes.
Tuo metu jūs visi tarsi susimąstėte, kas vyksta jo galvoje. Kaip žmonės šiandien sako, mes žiūrime į ateitį. Tai buvo pareiga, kurios jam verčiau nebūtų tekę vykdyti, bet vis dėlto būtent dėl to jis ir Williamas yra valstybės patarėjai. Tai svarbus momentas karališkojoje istorijoje“.