38-erių metų princas Harry antradienį pasirodė amerikiečių vėlyvo vakaro pokalbių laidoje „The Late Show“. Kalbėdamasis su laidos vedėju Stephenu Colbertu, Harry ir vėl nevengė mėtyti akmenukų į karališkosios šeimos daržą, rašo „Daily Mail“.
Pokalbio metu princas daug kalbėjo apie savo naujuosius namus – Jungtines Amerikos Valstijas apibūdino kaip šaunią šalį gyventi, o Kaliforniją įvardijo kaip labai mylimą ir gražią vietą.
Dalyvaudamas laidoje Harry nevengė būti šmaikštus – susirinkusiuosius prajuokino pasiūlydamas jiems tekilos, o prakalbęs apie savo tarnybą kariuomenėje publikai šmėstelėjo klausimą: „Ar turime čia veteranų?“
Visgi vienas rimtesnių momentų laidoje buvo princo Harry prabilimas apie karališkosios šeimos reakciją į sensacija tapusią jo knygą „Atsarginis“.
Laidos vedėjo paklaustas, ar yra tikimybė, jog karališkoji šeima mėgina sumenkinti ką tik išleistą kūrinį, princas Harry neabejodamas patvirtino ir pridėjo, jog Didžiosios Britanijos spauda daro tą patį.
„Knygoje yra daugybė dalykų, dėl kurių kai kurie žmonės gali išsigąsti ar jaustis nepatogiai“, – sakė knygos autorius Harry.
Kaip ir daugelyje kitų princo interviu, Harry nepraleido progos pakalbėti ir apie garsiai nuaidėjusią situaciją, kai 2019 metais per ginčą dėl Meghan Markle, jis buvo fiziškai pastumtas Williamo. Į laidą princas Harry atvyko pasipuošęs vėriniu, kurį, jo teigimu, brolis nutraukė jam nuo kaklo pykčių metu.
Harry atskleidė, kad vėrinį pavyko sutvarkyti, o dabar ant jo galima išvysti tris pakabukus – vienas dovanotas artimo draugo, o kiti du – žmonos Meghan Markle.
„Ant žmonos dovanotų vėrinių išgraviruoti mūsų vaikų Archie ir Lilibet širdies dūžiai“, – pasakojo princas.
Pokalbio metu Harry atsakė ir į jo gerbėjus daugelį metų kamavusį klausimą – ar princas žiūri „Netflix“ kuriamą serialą „The Crown“, pasakojantį karališkosios šeimos istoriją.
„Taip, aš iš tikrųjų esu matęs šį serialą“, – atskleidė jis.
Visgi princas užsiminė, kad garsusis „Netflix“ projektas nepateikia visiškai faktinės įvykių versijos. Harry, savo knygą „Atsarginis“ pateikdamas kaip akivaizdų tikslumo pavyzdį, teigė, kad „svarbu, jog istorija būtų pasakojama tiksliai.“