• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Moteris buvo pasibaisėjusi, kai per šias Kalėdas gavo dovaną, kurią pati buvo padovanojusi giminaičiui praėjusiais metais. Tačiau ji nusprendė, kad juoktis paskutinį kartą teks jai.

Moteris buvo pasibaisėjusi, kai per šias Kalėdas gavo dovaną, kurią pati buvo padovanojusi giminaičiui praėjusiais metais. Tačiau ji nusprendė, kad juoktis paskutinį kartą teks jai.

REKLAMA

Dovanų perskirstymas nėra neįprastas reiškinys. Nesvarbu, ar gaunate tai, ką jau turite, ar tai, ko niekada nepanaudosite, atrodo logiška tokią dovaną perduoti kitam, kuris ją įvertins.

Tačiau dovanų perskirstymas tampa problema, kai tai daroma tik norint sutaupyti pinigų, nesirūpinant, ar gavėjas tuo apsidžiaugs, rašo mirror.co.uk.

Štai vienas atvejis, kuris sukėlė diskusijas: viena moteris socialiniame tinkle „Mumsnet“ pasidalino savo istorija. Ji rašė: „Praėjusių Kalėdų proga padovanojau giminaičiui prabangią dušo želė.

Ji buvo gana kokybiška, bet ne ypatinga. Per šias Kalėdas gavau tą pačią dušo želė atgal. Ar elgiuosi neprotingai, jei padovanosiu ją jiems per gimtadienį balandžio mėnesį? Man ji nepatinka.“

REKLAMA
REKLAMA

Jos poelgis nustebino tūkstančius 

Komentarai netruko pasipilti. Vieni ragino moterį padovanoti dušo želė labdarai, argumentuodami, kad dovanojimas iš naujo tarp giminaičių nėra geras pasirinkimas.

REKLAMA

„Jei jiems nepatiko, tikriausiai ir jums nepatiks. Kam dovanoti tai, kas niekam neteikia džiugesio? Geriau perduokite labdaros organizacijai, kur tai bus įvertinta“, – rašė vienas vartotojas.

Kiti šaipėsi ir siūlė visą gyvenimą mainytis ta pačia dovana: „Tai bus kas antros Kalėdos skirtos jums abiem iki gyvenimo pabaigos. Skamba šauniai!“

Tačiau ne visi buvo tokie atlaidūs. Vienas komentatorius pabrėžė, kad tokios dovanos apskritai neturėtų būti perkamos:

REKLAMA
REKLAMA

„Kodėl pirkote dušo želė, kuri jums pačiai nepatiko? Ar giminaitis jums sakė, kad jam patinka toks prekės ženklas? Gal verčiau nustokite vienas kitam pirkti dovanas, jei nei vienas neįvertinate kito pastangų.“

Pirminė autorė atsakė, jog manė, kad jos giminaitei dovana patiks, nes ji buvo pastebėjusi tos pačios įmonės gaminį – nendrinį difuzorių – vonios kambaryje.

„Galvojau, kad esu atidi ir įdėjau pastangų. Dabar visai nesu tikra, ar jie padovanojo šį butelį atgal tyčia, ar tiesiog pamiršo, kad jį gavo nuo manęs. Tikriausiai subtiliai pažymėsiu butelį, kad tai išsiaiškinčiau ateityje“, – rašė ji.

Nereikia šūdų dovanot ir nenutiks taip. Nejaugi giminaitis nesiprausęs buvo, kad dovanot dušo žele?
Turiu pažįstamą, kuri po visų švenčių: gimtadienių, velykų, kalėdų ir t.t. rūšiuoja dovanas į patikusias-naudingas ir nereikalingas. Nereikalingoms net spintą rūsyje turi.
Kai jai pačiai reikia kažką sveikinti, pirmiausia kuičiasi toje nenaudojamų dovanų spintoje ir jas perdovanoja. Man tai visuomet atrodė ir atrodo klaikiai...
O ji giriasi, kiek sutaupo eidama į balių. Tai čia straipsnyje apie panašų atvejį.
Kas ką gali tą ir dovanoja,nereikia tikėtis stebūklo.Kas vertinga neįpirksi ,o visa kita skonio reikalas.
Pvz.per kalėdas gavau arbatos pakelį ir šokoladuką,o aš išleidau 150 eurų... Bet tikrai neliūdžiu,tik kitais kartais išleisiu 50 eurų.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų