• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jennifer Lopez (55 m.) neįprasta skyrybų su Benu Afflecku (52 m.) paraiška rodo, kad ji „tiesiog norėjo padėti tašką skandalams“ ir judėti į priekį, portalui people.com sako teisės ekspertas.

Jennifer Lopez (55 m.) neįprasta skyrybų su Benu Afflecku (52 m.) paraiška rodo, kad ji „tiesiog norėjo padėti tašką skandalams“ ir judėti į priekį, portalui people.com sako teisės ekspertas.

REKLAMA

Antradienį, rugpjūčio 20 d., Lopez Los Andželo apygardos aukštesniajam teismui pateikė skyrybų su Afflecku prašymą, nesinaudodama advokato paslaugomis. Skyrybų datą ji nurodė 2024 m. balandžio 26 d.

Pora susituokė Las Vegase 2022 m. liepos 16 d., tačiau rugpjūčio 20 d. sukako antrosios vestuvių ceremonijos, kurią jie surengė Džordžijoje, metinės.

Kalbėdama su people.com, Marilyn Chinitz, kuri yra „Blank Rome LLP“ santuokos bylų partnerė, aptardama Lopez sprendimą pateikti ieškinį be advokato, vadinamąjį pro se, sako: „Manau, kad ji greičiausiai tiesiog norėjo tai padaryti, buvo daug dvejonių. Bet tai yra pareiškimas: „Einu į priekį, pateikiu ieškinį ir darau tai pati“.

Ji sako, kad tikėtina, jog buvusi pora skyrybų proceso metu  „tikriausiai dirbo su tarpininku“.

Su byla nesusijęs Chinitzas priduria: „Manau, kad tikras jos pareiškimas skamba taip: „Aš judu į priekį“, ir priduria, kad būtų ‚labai neįprasta“, jei pora nebūtų sudariusi ikivedybinės sutarties, kaip pranešė TMZ.

REKLAMA
REKLAMA

„Vienintelis atvejis, kai galima pamatyti žmones, neturinčius ikivedybinės sutarties, yra tada, kai jie didžiąją dalį savo turto atidavė į vaikų fondus, ir tie fondai buvo įsteigti, ir jie nebūtų bendrosios nuosavybės dalis“, - sako Chinitzas.

REKLAMA

Apie tai, ar skyrybos „draugiškos“, Chinitzas priduria: „Manau, kad kitas žingsnis - pamatyti, kaip Affleckas reaguos, ir manau, kad tai mums parodys, kas vyksta.“

Kalifornijoje dirbantis šeimos teisės advokatas Davidas Glassas taip pat sakė PEOPLE, kad Lopez ir Affleckas tikriausiai dirba su tarpininku.

„Kartais žmonės, dirbdami su tarpininku, samdo neutralią trečiąją šalį - į pensiją išėjusį teisėją arba labai patyrusį advokatą, kuris neatstovauja nė vienai iš šalių, bet padeda jiems tarpininkauti“, - sako Glassas.

„Jis padeda jiems išsiaiškinti, kaip viską padalyti. Tarpininkas už juos parengia procesinius dokumentus, bet jie pasirodo pro se, tarsi jie būtų pateikę dokumentus patys už save. Taigi tikriausiai todėl ji ir yra pro se, nemanau, kad ji ketina pati sau atstovauti ar viską išsiaiškinti“, - priduria jis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų