• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kosmetikos linijos „Uoga uoga“ viena iš įkūrėjų Lena Sokolovska išgyvena nemalonų laikotarpį. Moteris gydosi po angies įkandimo.

Kosmetikos linijos „Uoga uoga“ viena iš įkūrėjų Lena Sokolovska išgyvena nemalonų laikotarpį. Moteris gydosi po angies įkandimo.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt Lena Sokolovska atskleidė, kad šiuo metu jaučiasi jau geriau. Tačiau teko išgyventi tikrą košmarą.

„Šiek tiek jau pradėjo gyti, bet net ir po pusantros savaitės vis dar skauda. Prieš porą dienų skaudėjo taip, kad net negalėjau miegoti, tai vėl vykau į ligoninę. Nėra taip, kad labai greitai praeinantis daiktas čia“, – tikino ji.

Bet pradėkime iš pradžių. Angis Lenai įkando besimaudant ežere. Ir ne, tai nebuvo atokus, apleistas krantas – kaip tik – ten pliuškenosi visas būrys žmonių.

„Buvome prie miško ežero šalia mano tėvų namų, Latvijoje. Šimtą kartų ten buvusi, visada vasaromis ten važiuojame. Norėjau šokti kartu su vaikais nuo bokštelio, bėgau link jo žiūrėdama į bokštelį, o ne po kojomis. Prabėgusi pro pievą pajutau skausmą, pasilenkusi pamačiau pilką gyvatę su ornamentais. Supratau, kad įkando, bet iš karto nesuvokiau, kad čia angis. Nežinojau, kaip angis atrodo.

REKLAMA
REKLAMA

Tėtis pasiūlė važiuoti namo. Jutau didėjantį skausmą. Kai grįžome, paskambinau 112. Galvojau, tiesiog patars, ką daryti. Bet jie man iškvietė greitąją, liepė nejudinti kojos“, – kalbėjo moteris.

REKLAMA

Gulėjo ligoninėje

Greitajai atvykus, ją pykino ir sukosi galva. Teko atsigulti į ligoninę.

„Suleido priešalerginius vaistus, nuskausminamuosius ir išvežė į ligoninę. O ten mane gydė intensyviai – prijungė prie monitorių, darė analizes, suleido priešnuodžių, dar kartą priešalerginius, lašino lašalinę, kad iš kūno pašalintų nuodus.

Stebėjo ir laukė, kada praeis patinimas. Iš pradžių koja užtino iki kauliuko, tada – iki kelio. Ten ir sustojo. Sakė dar savaitę pagulėti ligoninėje, bet nutariau važiuoti namo.

REKLAMA
REKLAMA

Pirmą savaitę skaudėjo, galėjau miegoti tik pakelta koja, o vėliau net ir taip nebegalėjau.

Bet dabar jau geriau. Koja iki kelių vis dar juoda, mėlynė laikosi ilgai, bet pamažu gyja.

Ligoninėje sakė, kad paskutiniai simptomai gali laikytis iki dviejų mėnesių“, – sakė ji.

Neklausykite blogų patarimų!

Lenai tai – pirmas kartas. Ne tik jai, bet ir visoje giminės istorijoje. Kad taip daugiau nenutiktų, moteris turi svarbų patarimą.

„Reikia žiūrėti po kojomis. Nes ten nebuvo miiškas – įrengtas paplūdimys su daug žmonių ir garsų. Be to, kai eini į mišką reikia užsidėti ilgus guminius batus, apsivilkti ilgas kelnes, o ne šortus ir sportbačius. Juk gyvatė gali pašokti iki kelių ir įkąsti.

Yra daug mitų, kad reikia čiulpti nuodus ir rišti pagaliukus. Iš tikrųjų, nieko panašaus. Reikia laukti greitosios – jie viską padarys ir nejudinti kojos, šaldyti“, – pasakojo Lena.

Angį žinau. Apie moteriškę girdžiu pirmakart.
Dabar dar žinosi, kad pagaliuką reikia ne rišti, o kišti
Idomu,nuo kada larvė - pasidarė garsia lietuve
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų