Bareikis sureagavo į Stonkaus pokštus apie skyrybas: tai – viena didžiausių mano ir mano šeimos traumų

Neseniai pasirodė laida „Be Bajerio“, kurioje aktorius bei humoristas Mantas Stonkus ir jo mylimoji aktorė Gelminė Glemžaitė dalijosi mintimis ir juokavo tiek apie skyrybas, tiek ir apie Vidą Bareikį, su kuriuo šiuo metu susitikinėja Indrė Stonkuvienė.

Šiandien į tokius pokštus socialiniuose tinkluose sureagavo ir pats V. Bareikis.

Savo laidoje M. Stonkus ir G. Glemžaitė, kaip teigiama žiniasklaidoje, ir patys ryžosi avantiūrai juokaudami ir kalbėdami apie tai, ką dar neseniai aptarinėjo daugybė internautų.

V. Bareikis po laidos pasidalijo savo mintimis „Facebook“ asmeninėje paskyroje. Pasidalijęs straipsniu apie laidą „Be Bajerio“, Vidas rašė:

„Kai juokinga ir ironiška tampa VISKAS – tada nebelieka nieko švento.

Skyrybos –  bajeris… meilė – bajeris, vaikai – bajeris, šalis – bajeris, įsitikinimai – bajeris. 

Kažkada vienas kolega humoristas paaiškino, kad jų kelyje nėra jokių tabu – tame ir esmė – ironiškai žiūrėti į pasaulį ir save jame. Be jokių išlygų. Paklausiau, ar vėžiu serganti mama arba psichologines problemas išgyvenanti draugė būtų tabu? Jis pasakė, kad ne. Jei bajeris geras – tai ir vėžiu serganti mama sueis...

Nesutikau su tuo tada ir lygiai taip pat nesutinku dabar. 

Skyrybos yra viena didžiausių mano ir mano šeimos traumų, kurią gydomės ir dar gydysimės daug metų. Čia ne reitingai ir „klikai“, čia tiesiog DIDŽIULIS mano, mano sūnaus ir mano buvusios žmonos skausmas.“

Primename, kad atlikėja Jurga Šeduikytė ir V. Bareikis apie savo skyrybas pranešė socialiniuose tinkluose, parašę viešą laišką, 2019 metų pabaigoje. Savo asmeninio gyvenimo neviešinantys Jurga ir Vidas kartu gyveno dešimtmetį. Pora susituokė 2009-ųjų rugpjūtį, nedidelėje Juodkrantės Pranciškaus Asižiečio bažnyčioje. Sutuoktiniai augina sūnų Adą.

Mantas ir Indrė apie savo skyrybas pranešė kiek anksčiau, 2019 metų vasarą. Indrė ir Mantas susituokė 2011 metais. Pora augina du vaikus – Ceciliją ir Pranciškų. 


Rašyti komentarą...
L
Labas Kebabas
2021-01-31 17:36:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai jei abi pusės išgyvena "didelį skausmą", kodėl iš viso skyrėsi?
Atsakyti
-38

A
2021-01-31 17:49:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai žmogus myli savo antrą pusę, jis nepuls viešai rodyti meilę savo naujai.Juk taip greitai tikra meilė nepraeina.
Atsakyti
-14

S
Statybnioks
2021-01-31 17:49:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vedybos- šeimos kūrimas . Tikslas pastatyti namą ir užauginti vaikus. Kai kas galvoja, kad vedybos dėl laisvo gulėjomo be trukdžių lovoje ir viskas...tada ir skiriasi atsibodus gulėti...
Atsakyti
-16

SKAITYTI KOMENTARUS (57)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų