Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tik turintys problemų su galva arba pasipinigautojai gali trikojus statyti prie įvažiavimo- išvažiavimo į miestus - miestelius lentos, kur žmonių judėjimas nulinis,, o ne pačiuose miešteliuise, kur ž.onių judėjimas.
@Tk Na tai ko tu pergyveni-nera judejimo ,nera baudu. Ale ir vel tau negerai-baudu nera,nu ir kaip itikt visiem.
Tas kuris ji daboja reikia i miska isvest ir daugiau nebebutu kas sauga trykojus! kazkada lenkijoj transportini uzmuse tai 5 metus transportiniu nebuvo nakti keliuose
@gaidz Dieve nu tu dar didesnis idiotas nei atrodai,nu juk uz raginima smurtaut gausi bauda ir vel sauksi kad valdzia pinigaujasi. Visiskas smegenu neturejimas tokius daryt. Verciau papasakotum visiem ,kaip be smegenu gyvenasi?
Kai eso adekavatus, psichiškai sveikas, laikaisi visiems galiojančių KET, tai tų trikojų visa alieja gali būti sustatyta ir nuo to nei šilta nei šalta, nes važiuoji saugiu greičiu ir tiek.
Na o jeigu esi visuomenės parazitas, tai žinoma, panašiai kaip ir visokie recidyvistai keiksnosi farus ir tuos trikojus, nes mutavusioje makaulėje nepakanka košės, suvokimui, jog problema tavyje, o ne trikojuose.
@Kardas Bambalini. Masina pirma nusipirk
Gal kas galit pasakyt kiek jums laiko km amortizatoriai Man TGA,Lietuviškais keliais važiuojant?
Man atlaikė 14 000.
@Valdas Antra su tepalu keitimu. Tai yra kiekviena pavasari!!
Zmones lekia dar greiciau kad uzdirbt, prasisukt, isgyvent. O valdzia su pagaliu kruva stovi salikelej dar ir kisa i ratus
@Mokesciai dedeja Tik tie lakūnai vis pamiršta 6 lentas vežiotis, paskui tenka artimiesiems išlaidauti.
Yra kas lekia visa gyvenima
Yra kas lekia visa gyvenima
@Q O yra kas inkscia visa gyvenima. Sekmes kapotis. Tik tu isejes pro duris visad nuleidi galva. Tai bent cia atsirauk
Jei tie trikojai butu statomi ten, kur ju tikrai reikia, tai ieks cia ir nepurkstautu. Siutina, kai tarp vidutinio greicio matuokliu pastatomas dar ir trikojis. Kam? Grynai pasipinigaut. O del ko tiesiam kely, kur nera sankryzu, pesciuju pereju ir pan. stovi sis daiktas? Pasipinigaut…. Statistikos nera, kiek tie matuokliai sumazina avaringuma. Nieka neidomu, todel ir nerenkami duomenys…. O mes zinom, jog daugiausia skaudziu avariju buna, kai girtuokliai vairuoja….
@Aha nu jo Aukso žodžiai
@Aha nu jo Butent kad juos stato ant ribos kad ir 5metrai iki zenklo 70km/h. Naudos jie neduoda cia yra bauda po fakto o ne nelaimes uzkirtimui. Kur yra stacionarai ten gal ir yra prevencija nes zinai kad jis visada ten yra. O sitie tai tik pinigam rinkt. Tikrai pereju apsvietimas tvarkingi kelkrasciai daugiau naudos atnestu.
@Aha nu jo Tai parašyk sąrašą ir nusiųsk, jeigu geriau už juos žinai.
Mazos baudos.1000 butu pradziai gana.
@Vanda Nebūtum Vanda
Kaip žmonės ir nebus problemų.
O atvykėliai nesilaikant taisyklių tegul moka , kur problema
Zmonija neisrado kitos tvarkos formules kaip bizunas, o veliau pinigai. Nesistenkite amzinieji opozicionieriai, "pries viska", pastangos bevaises. Besivartaliojantys snargliai su BMW, pusamziai girti dedes lekianatys kaip F1 trasoje. Sesuo Norgeje ivaziavo i A juosta, 600 "premija". Pats olanduose minuteleis stabtelejau draudziamam zenkle, 300. Apie radarus ten, na kur visiems gerai(musiskiams), net nekalbekime, tai beprasmiska ir kvaila. Zmogus kitos skaudzios vietos(ypac mes, lietuviai) kaip kisene, neturi.
Nesuprantamas pritarenčių greičio viršijimui bukumas, ar nemato kiek žūvusių, sužeistų kiek žmonių netekusių brangiausių artimujų. Per tokius pritarenčius ir kitaip neigenčius radaro reikalingumą ir vyksta karas keliuose.
@Saulius Viska kaskodel nuraso greiciui. Man rodos girtumas, telefonai tiek vairuojant tiek kertant vaziuojama daly, atsvaistu neturejimas, neatsargumas einant per pereja, atidumo neturejimas yra didesnes priezastys negu greicio virsyjimas tiesiam kely. Cia kaip su corona kad kitu ligu nebebuvo.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų