Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Cia liberalu "demokratu" politikos vaisiai.
Matyt jam trūksta dėmesio kol tėvai darbe tai užsimanė vyrų pabūt snarglys
@Vincas Matai EMANCIPACIJA.!!!!
Iš reportažo matyti kad tam jaunuoliui trūksta dėmesio todėl jis taip ir elgiasi tėvai matyt darbe tai panoro vyrų pabūt snarglys
Puikus psichologo siūlymas, kiekvienas mokytojas gali išmesti iš pamokos, garsą išjungti ir sukontroliuos tą situaciją. Visokių yra tėvų, kaip ir visokių vaikų ir taip buvo visada. Šių dienų vaikų elgesys yra mūsų visuomenės bendravimo atspindys, patys atkreipkite dėmesį kaip komentuojate ir bendraujate.. Čia reikia visuotinai keisti elgesio normas, tada ir patyčių mažės, nes dabar tiek spauda, tiek televizija, tiek mes patys tas patyčias propoguojame.
@Ele Todel kad nereikia nei Dievo jiems Jau taip rykste paleido vistiek neisibijo jie nieko kol neatsitinka kas nors patiems
@Ele Tai,kad dabar ir mulkiai,ir turtuoliu vaikai elgiasi vienodai.Vieni,nors abeji,kad dar protelis kaip išrūgos,kiti-vistiek tevai sugebes...nenuteisti.Ir vel Lietuvoje kalejimuose daugiausiai.
@Ele TVARKĄ REIKIA KEISTI !!! UŽ COCID-19 6000€ bauda.UŽ beveik užmusima-NEPILNAMEČIUI-METUS NEGERTI ir ..Nonsensas.JUK GALIMA KNYGAS RASYTI,KAIP PREZIDENTAI YRA NIEKINAMI,NEATSTATOMOS TEISES(KONCERVATORIAI,TIKISI RUDENĮ GRĮZTI)ZURNALISTAI-KUO BAISIAU,KAD STRAIPSNIO PAVAD. NEATITINKA SU TEKSTU.
Šitokius vaikus palikti antrus metus kartoti kursą, elgesy irgi reikia vertinti, kai vienas kitas liks kiti pagalvos
@Taip Zmogau,BŪKIME GREITI MĄSTYTI,LĖTI-KALBĖTI.
Laisvas auklėjimas, kuomet jiems visos teisės, o pareigų nulis. Ir neturi teisės jiems duoti pareigų. Penkiolikiniai ne vien gatvių chuliganais tampa, bet jau ir žudikais. Neteisiamais žudikais
Siulyciau tokius vaikus pas sakaliene siust. Tegul aukleja pati dabar prikurus istatymu kai visi auklejimo budai uzdrausti...
Nevaldoma, galvijų banda auga, žinantys savo teises, bet pareigų ne. Čia atspindi tėvų auklėjimas koks taip pat ir draugų įtaka. Kaip sakoma vaikai tėvų veidrodis.
@Jooo Reiketų pridurti-kvailo musų rūpescio jais.Jei dabar vaikas vietoj duok pieno,sako-duok rukyt.Arba tevams,vietoj pasikalbam,sako-as jus paskusiu Vaiku Teisem.
@Jooo O kokia pagalba galima gaut,jei pvz:vaikas vis dingsta is namu(juk girdim istorijas). Taaaaiiii,jis linkęs pabegti is namų,cia ne pirmas kartas.O kas toliau?Vel atsiradęs,kai uzsimanys tebega?!
@Jooo Apogėjus, na jai vaikas bėga iš namų ir nesusitvarkoma kreiptis į policiją ir į vaikų teises, vienas kelias į vaikų koloniją.
Tai kas ten žadėjo mokytojo profesiją paversti prestižine iki kažkurių 2000čiai kelintųjų? :-D Valdžiai (plačiąja prasme) "dzin" tie mokytojai ir jų problemos. Greitai ir už bankininko algą nerasit kas dirbtų mokyklose...:-)))
Gero diržo vaikams ,ir jokių čia teisių buvom kultūringi ir paklusnus apie patyčias mokytojams nė minties nebuvo velniop tą vakarietišką demokratiją

Skaitomiausios naujienos




Į viršų