Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
gaus špygą ir dar būtina išmest iš seimo
@niekšas neeilinis
konservo dainele
@Cha
Atrodo kombinaciją kuria patys konservatoriai.Tipo, išmestas iš pareigų ,dar išmes iš partijos .po to Majauskas liks labai nuskriaustas,o rinkėjai nuskriaustus myli ir išrinks Vilniaus meru. O tada...Majauskas vėl bus priimtas į konservatorių partiją ir Vilnius taps po konservatorių sparnu.Genialu!!!
Majauskas panašu yra gavęs ir iš bankų riebią žąsį.visi baduliai priverstinai suvaryta į bankus,ale dėl PINIGŲ PLOVIMO PREVENCIJOS.Skamba ciniškai laimėjo bankai,nugręždami nuo kiekvieno kas mėnesį po euriuką. Patiko žąsis,pakartojo su restoranais.IR TOKĮ OSTAPĄ BENDERĮ rinksim į merus?
@Nuomonė
kvaila nuomone,jei šneki tai sukonkretink,o ne ,,panašu,, .O man panašu ,kad tu šūdo gabalas
@Na
padedi jam valgyti žąsis? Skanaus!
Uztad nuo nauju kavinese maistas ir brangsta daugiau nei panaikinta pvm lengvata,hm o ties po kiek dabar seimunai valgo ir geria
Man atrodo ,kad Majauskas su konservatoriais suka planą, Vilniaus mero.
Neis žmonės į restoraną po kyšio davimo Šiaip aš už maisto gaminimui lengvatą kavinėse, valgyklose, nes labai brangu.
Konservatoriai kaip visada patys doriausi, nepaperkamieji Lietuvos patriotai. Dabar, pamatę kad jei dalyvaus Majauskas, jų Benkunskui be prošvaiščių, ima vėl vaidinti angelus. Tik pamiršta, kiek juos per vienus ar kitus rinkimus yra parėmęs ir verslas, ir individualūs aukotojai. Bet TIKRIEM konservatoriams tas galima, o kitiems- ginkdie. Jei remi kitus, tada jau papirkimas, korupcija ir atkatai.
Kodėl konservatoriai puola buvusį bendrapartietį ir visiškai tyli apie pagrindinį kaltininką , dėl lengvatos pratęsimo, koolicijos partnerį laisvės partiją. Juk vieno Majausko balsas nieko negalėjo nulemti. Šiaip ar taip save vadinantys krikščioniais demokratais elgiasi negarbingai.
@Tolerancija
kas keisčiausia. Lengvatą tai patvirtino patys seimo konservai ,o puola kolegą. Svyla Benkunskui užpakalis,kad nelaimės rinkimų,tai nebežino kuo ir bekaltint Majauską. Juokinga. Šuo loja-karavanas eina.
Na o kiek per 30 metu konservai padarė korupciju ,100 vagonų išvežti neuztektu
partija. Kokie makliai. Viskam ismusa valanda.
O Dziugelio korupcija nedomina? Kodel?
Konservatoriai piktinasi Majausko gauta parama iš restoranų: „Tai aukščiausio lygio korupcija“