Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Lengvi pinigai lengvai iskeliavo
Lengvi pinigai lengvai iskeliavo
Ko gailėtis,jeigu sugebėjo tiek susitaupyti,manykime ne iš kruvino darbo,lengvai ir atidave,kruvinais sutaupytu lengvai neišviliosi.taskas.
Ko Jūs tą moterį puolate. Vyrai taip pat siunčia pinigus tipo "jaunom karininkėm", kurios joms už pagalbą sumokės nemažus procentus. Skirtumas 25metai,o meilė liejasi ...su meilės nuotraukomis. Gal čia kokie facebook kodai,kad taip žmones užverbuoja?
Šitoks gražuolis,pas tokia prasta Bobelia galėjo ir daugiau prašyti,gerai turi pinigų ar gaila,bet geriau kokiam lietuviui būtų padovanojusi,tuos pinigus.
Moteryt moteryt kur tavo protelis buvo kai tokius pinigus sukčiui atidavei.
Dar tokios zioplos nemaciau. Nuo kada pinigai is uzsienio seifukuose siunciami?
@jo nu bet tikrai
Sitas ir man rase,tik kita istorija,rase anglu kalba . As gyvenu Anglijoje. Tik as ji ilgai vedziojau uz nosies,nepraradau nieko.
O sita labai pervertino save.
O sita labai pervertino save.
@Sarlote I veidrodi, bobeles, i veidrodi. Visom prasmem. Kvailiai mokosi is savu klaidu, o protingi is svetimu.
Kiek prostitutu galima buvo už tiek nusipirkt,nebutu reikeje nieko ieškot
Dieve,Dieve kaip.reikia but meiles istroskusiai kad tokius pinigus už ja moket gražiam "snukuciui" Jeigu moterys negyvena realybeje tai ju galvelese ne smegenys bet prarūges majonezas Nera žodziu Man tokiu negaila
@Nijole Kai apačia dega,galvoje vėjai švilpia.
bet kažkaip sugebėjo užsidirbti 13 tūks.(neįtikėtina)...su silpnų protų
@Elena Nenustebčiau, kad paskolas ėmė
Girdėta istorija.
Pavardė ta pati, tik prisistatinėjo moterimi.
Gerai, kad žmogus laiku susiprato ir pasikalbėjo su aplinkiniais.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų