• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pieno perdirbimo įmonės „Vilvi Group“ valdoma „Vilkyškių pieninė“ perka „Marijampolės pieno konservus“.

Pieno perdirbimo įmonės „Vilvi Group“ valdoma „Vilkyškių pieninė“ perka „Marijampolės pieno konservus“.

REKLAMA

„Vilkyškių pieninė“ praneša, kad trečiadienį tarp įmonių buvo pasirašyta akcijų pirkimo-pardavimo sutartis (APPS). Pradinis įsigijimo objektas – nuo 90 proc. iki 100 proc. bendrovės akcijų.

„Galutinė įsigyjamų bendrovės akcijų kaina bus nustatyta po finansinio patikrinimo procedūros užbaigimo, bei įvertinus aktualius bendrovės veiklos rezultatus, kaip tai numatyta APPS. Nustačius tikslų įsigyjamų akcijų kiekį ir galutinę kainą, ši informacija bus viešai paskelbta“, – rašoma „Vilkyškių pieninės“ atsiųstame pranešime.

Taip pat teigiama, kad nuosavybės teisė į bendrovės akcijas „Vilkyškių pieninei“ pereis tik tuo atveju, jei bus gautas Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos leidimas koncentracijai bei įvykdytos visos kitos APPS nustatytos išankstinės sąlygos.

„Vilvi Group“ sudaro bendrovės „Vilkyškių pieninė“, „Modest“, „Kelmės pieninė“, „Kelmės pienas“, „Pieno logistika“ ir „Baltic Dairy Board“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų