Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Aš viengungis ant popieriaus 2100euru, o į rankas gaunu 1050eurų, moku visą gyvenimą po 50% valstybei ir valstybė pasakoja nesugebės manim pasirūpinti, kur ta valstybė tada prašika mano pinigus? Moki mokesčius kaip į kiaurą maišą.
@Augis
Būtent vagių valstybėje tik taip ir būna.
@Augis
Balsuok atsakingai, nerink debiloidų
Balsuok atsakingai, nerink debiloidų
@Patarimas
; nesvarbu už ką "balsuoja" vergai. Vergai niekada neturės jokios įtakos vergvaldžiams. Tik it tik laisvi žmonės gali valdyti savo gyvenimą.
@Augis
Vaiką užauginti brangiau kainuoja, nei tavo kornišono mokestis.
@Augis
Tiesa, mokame 50% mokestį, bet nepamirškit dar 21% PVM ir krūvos kitų mokesčių, kuriuos mokam po bendrų darbo užmokesčio mokesčių..
@B
; tai ir sakau: ar dabar jau supratote, kad reikia (teisėtai) naikinti UAB, kodas 1111nulis5555? Ar dar mažai kailį diria?
@Augis
; tai ar dabar jau supratote, kad reikia (teisėtai) naikinti UAB, kodas 1111nulis5555? Ar dar mažai kailį diria?
@Augis
Tavo pinigai jau seniai pavogti , reikės mokėti iš naujo.
@Augis
Taigi yra kas iš to lobsta .
@Augis
pritariu 100 proc.
@Augis
nu tai vergvadžiams reikia pragyvenimui
@Augis
2100*(20%+19,5%+3%) Ar gaunasi 1050eur, turbūt daugiau, o dar metų gale GPM susigrąžinate iš VMI, aišku mažai, bet vistiek deklaruojant turi gautis grąžinti nors kažkiek.
@Augis
Bet užtat lazberginiai nusiperka rūmus, nieko nėra tuščiai, kažkam taip papilnėja, kad sunku protu suprasti
@Augis
GPM skirtas bet kam, kas numatyta valstybės biudžete, o VSD skirtas dabartiniams pensininkams, tikrai ne tamstai. Tamstai pensiją mokės tavo ir mano vaikai, jei tokių bus. Aš turiu vaikus, gaila, kad pinigais reiks dalintis su tokiu kaip tamsta. PSD skirtas sveikatos draudimui. Tie pinigai tau irgi asmeniškai nepriklauso, jie skirti tiems kas suserga ir juos reikia gydyti. Kas sveikas, sunaudoja mažiau, o kas ligonis - daugiau. Ir kas tamstai čia neaišku?
Jau net visą gyvenimą mokesčius mokėjusį viengungį, valstybė nesugeba juo pasirūpinti. Gi paimkit mokesčius kuriuos jis mokėjo visą gyvenimą ir nei minimalios dalelės nereikes už jo išlaikymą valstybei. Būkite nors kiek sąžininga tauta, o ne VAGYS-PLEŠIKAI.
Kurs živiliokui,ha,ha
Proto bokštai dabar sau iššikelkite klausimą - o ar tikrai, tikrai ir tikrai tie vaikai rūpinasi tėvais? Visi? Kad mokesčiu norite pasmaugti tik viengungius?
@Durnislandas
Kaip ir visose issivysciusiose salyse yra seneliu namai, vaikai tevais rupinasi vis reciau, nes jie neturi nei laiko, nei lesu tam.
Vis storėja gitanas ir šmonkė- veideliai tik pučiasi,net nemalonu žiūrėti, ... daug valgo-reikia apmokestinti
Reikia steigti kuo daugiau ministerijų,reikia švaistyti biudžeto lėšas-nes to užsimanė aukštas,senstelėjęs su buinėjančiu veidu prezikas
Myžančius pro šalį
Ypatingai BERGŽDŽIAS KUMELES spmomestinti.....I-GA-GA
Neturincius klausos,neturincius teisiu vairavimo,nemokancius plaukt ir ttttGrazinkit man kaip ipediniui tevo ir motinos pensijas kurie jie uzdirbo per 40 metu,mire o valstybe pasiliko.Ar tai normalu?
@Apmokestinkit
; ne, nenormalu. Jei norite: buriamės ir paduodame [LR] į [teismą]. Dar yra 50K [parašų įst.], tačiau, manau, kad iš [tarptautinio teismo] bus daugiau naudos.
@Apmokestinkit
Bet ziurek, tavo tevai gauna ta pensija ar tai jie ten buvo ja sukaupe ar ne, nu tipo jei sakykim tavo tevai nieko nesukaupia ir jiems vyrausybe moka pensija tai ka kai jie mirsta ar tau vyriausybe saskaita turetu israsyti?:)
Kas bevaikis kelis šimtus eurų, o transvestitus dešimteriopai. Tik gaus nuo geisojūzo per ausis ir užtils.
@Gerai būtų būtinai
PYDERUS-50%apmokestintj
Viengungių mokestis lietuviams: įvertino siūlymą, neturint vaikų apmokestinti papildomai