Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Pats pigiausias maistas
@Onė
Pats pigiausias,bet brangiausiai parduoda. Ant kiek turi būti atsilupęs kad tiek mokėti už skystalą.
Samtį vandens nudažyto ružavai ėskit patysbuž tokią kainą. Už 10 eurų trise šaltibarščius galim valgyt 10 dienų. Turiu naminių burokėlių, svogūnų, krapų, bulvių, kiaušinių, agurkų, tik kefyras iš parduotuvės. Savikaina nesiekia nei 1 euro už mažiausiai tris porcijas
Brangint gali bet kas pirks jei ir milijonirtius butu vistiek pagalvotu kam veltui metyt pinigus
@Voke
- Svarbiausia kad čekiukus duotu, toliau tik tapkino technikos reikalas.
Nevalgyčiau to kiaulių jovalo nei už dyką, o kad atsiranda tokių kur moka po 50 ar po 10 eurų už porcija tai sunku įsivaizduoti, nes atrodo kaip tiesiai iš kiaulių lovio.
Neįtikėtina šaltibarščių kaina Lietuvoje – 50 eurų už porciją: o kiek atsieina pasigaminti namuose?