Manote eilė prie duonos? Ne, prie batų

Kiek atlaisvinus karantino sąlygas daugelyje Lietuvos vietų pastarąją savaitę buvo galima išvysti seniai nematytus vaizdus: žmonių eiles prie vienos ar kitos parduotuvės. Tačiau ne maisto, o drabužių ar avalynės.

Portalo tv3.lt skaitytoja Dainora panašų vaizdelį užfiksavo ketvirtadienį po pietų prie parduotuvės „Batų kalnas“, kuri yra Vilniaus Savanorių prospekte. Eilėje prie parduotuvės laukė apie 10 pirkėjų eilė.

„Švelniai tariant, aš apakusi. Suprasčiau, jei žmonėms pritrūktų maisto ar vandens. O čia juk batai – ribojimai iki galo nepanaikinti. Negi žmonės per pora mėnesių nuo praėjusio gruodžio spėjo viską sunešioti, kai vaikščioti beveik nebuvo kur ir dėl ko?“ – stebėjosi skaitytoja.

Panašių vaizdų nuo praėjusios savaitės galima pamatyti ir prie kitų parduotuvių – pavyzdžiui, dėvėtų drabužių prekybos tinklo „Humana“.

Šiomis dienomis fiksuojama, kad gyventojų judėjimas pasidarė panašus kaip ir praėjusių metų gruodžio pradžioje, kai karantino sąlygos nebuvo tokios griežtos ir veikė daugelis parduotuvių. Svarstoma, kad dėl to vėl ėmė daugėti ir naujų susirgimų koronavirusu.

Primename, kad nuo vasario vidurio Vyriausybė kiek atlaisvino karantino sąlygas.

Buvo leista veikti gali parduotuvėms, kioskams ir paviljonams (išskyrus esančius turgavietėse), atitinkantys šias sąlygas: bendras prekybos plotas neviršija 300 kv. m; įėjimas iš lauko arba atskiras įėjimas klientams; vienu metu aptarnaujamas ne daugiau kaip vienas pirkėjas arba vienam pirkėjui tenka bent 20 kv. m ploto.

Galima prekiauti ne maisto prekėmis lauko sąlygomis, leidžiama išnešiojamoji prekyba (kai vienu metu aptarnaujamas ne daugiau kaip vienas pirkėjas arba vienam pirkėjui tenka bent 20 kv. m ploto).

Viešose prekybos vietose galima prekiauti gėlėmis.

Be to, leidžiama teikti individualias paslaugas (įskaitant grožio), kurių teikimo metu yra kontaktas tik tarp vieno paslaugos teikėjo ir vieno paslaugos gavėjo.

Teikti šias paslaugas leidžiama, jei: užtikrinamas 10 kv. m paslaugos teikimo plotas vienam paslaugos gavėjui, kai reikalingas trumpesnis nei 15 min. kontaktas; užtikrinamas 20 kv. m paslaugos teikimo plotas vienam paslaugos gavėjui, kai reikalingas ilgesnis nei 15 min. kontaktas; vienu metu aptarnaujamas ne daugiau kaip vienas paslaugos gavėjas, kai patalpos plotas, kurioje teikiama paslauga, yra mažesnis nei 20 kv. m.


Rašyti komentarą...
V
Vasia
2021-02-26 17:12:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bent jau parduotuvė būtų normali, dabar ką deda "batų kalną" - kuris prekiauja broku!.. Pasiskaitykite atsiliepimus apie jų produkciją forumuose - pašiurpsite, nes vien: iširo, suplyšo, atplyšo, nukrito padas ir svarbiausia su visais įradymais foto. Taip kad ten ne eilėje stovėti reikia o tolyn bėgti..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų