Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Čia tik parduotuvių tinklo paaiškinimai neva visi tik ir trokšta tų programėlių.Baisu galva prikimšta visokio šlamšto-begalė pinų,kodų,skaitmenizacijos!Tai daroma prievarta ,specialiai kad kuo greičiau ir kuo daugiau žmonių erzintusi po to susirgtų ir dar šauniau būtų ,,užvertų kojas" Bankai,parduotuvių tinklai,sveikata,poliklinikos,mokyklos,institutai ir......Bet kaip užlūžta internetas,programėlės neveikia tai čia jau jūsų klientai rūpestis .Taip daeisime ir iki pinugų konfiskacijų ar praradimo nebegaysime termino pas gydytoją .Galų gale net gali sutrikti elektra tai išvus net esant reikalui ir greitosios neišsikviesime-ar vaukui ar suaugusiam susurgui ar traumau atsutikus.Sustokite su tuo ,,Intelektu"jūs išprotėje besmegeniai.Tą ką turi rankoje tai iš tikro yra tikras ir teisingas pinigas ,ką turi popieriuje visada turi įrodymą o internete viskas laikina ir greit pradingsta,nei žinios: kur ,kodėl ,kaio tai gakėjo atsitikti ?Tiesiog internete pasiklydo ???????........Taip reikia apmonyti jums smegenys kad jau visai nustojote mąstyti.Kasose sėdi ir be išmaniojo net mintyse nebesuskaičiuoja .Viskas tik galopu bet ar susimąstėt kur?????A.A. tik į ten šuoliuojat.
Ka jus ten perkat tame lidle??Niekad neinu,esu buves 1 karta per visa laika..
Aš ten mazai ka matau pigiau tam Lidle,vikas sufasuota gramais,pasiskaičiavus kg.kaina,net bbrangiau,vistik Maxsima pigiausias tinklas
@Jorė Jei sutaupyt nori reik visas parduotuves aplankyt, vieni pigiau parduoda viena o kiti kita.
Senam žmogui net nepatogus išmanusis telefonas,didelis ir nevisi sugeba juo naudotis.tikrai nepamirštam kortelių,nes jos visada buna piniginėje.jei ir pamiršti,paprašau kito pirkėjo paskolinti jei noriu nusipirkti su akcija,visada duoda.
Lidl yra itin mėgstama pagyvenusių žmonių,bet atėjo laikas uždaryti duris.Niekur taip nėra negerbiami ir ignoruojami kaip Lietuvoj.Jau ta Lidl tikrai nieko gero,bet ir rado būdą,kaip atsikratyti senoliais.Gėda
Ispanijoje to nera ir savitarnu kasu nera.
Galetu Lidlo korteles isduoti, kaip turi visi prekybos centrai, vietoj sios nesamones.
likviduot ta sandeli lidlo is LT
jus visus pratina prie skiatminizacijos.
LAIKO KLAUSYMAS, KADA VALIUTA BUS TIK ELEKTRONINE.
IR BANKAI, SEIMAS AISKINS KUR IR UZ KIEK PIRKTI.
pirkėjas turi eidamas į parduotuvę dar ir telefoną neštis? Tai yra absoliuti neteisybė pirkėjų atžvilgiu. Prekybininkai įžūlūs, taupo savo pinigus, lobsta pirkėjų sąskaita, o net paprastų lojalumo kortelių gaili savo pirkėjams.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų