„Luminor investicijų valdymo“ vadovės Loretos Načajienės teigimu, apklausa atskleidžia, jog žmonės „nesijaučia labai tvirtai“ dėl savo finansinio saugumo išėjus į pensiją.
„Iš dalies tai nėra nuostabu – mūsų šalyje apie vadinamąją valstybinę senatvės pensiją ir jos didinimą yra kalbama nemažai, tačiau naujausiais Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos duomenimis, Lietuvos gyventojų pensija vidutiniškai užtikrina apie 29 proc. iki tol buvusio neto atlyginimo“, – pranešime sakė ji.
Pasak L. Načajienės, ramesni dėl ateities jaučiasi papildomai pensijai kaupiantys gyventojai – jie savo užtikrintumą dėl finansinės padėties vertina vidutiniškai 2,98 balo.
Pasak apklausos, 22 proc. apklaustųjų dėl savo finansinės padėties senatvėje yra užtikrinti, o dar 3 proc. – labai užtikrinti, penktadienį pranešė įmonė.
„Skalėje, kurioje vienas reiškia didelį neužtikrintumą, o penki – didelį užtikrintumą, dirbančių Lietuvos gyventojų vidurkis yra 2,76“, – rašoma pranešime.
Latvijoje užtikrintai jaučiasi penktadalis, o Estijoje – 28 proc. apklaustųjų.
Apklausa Baltijos šalyse atlikta balandžio pabaigoje, apklausus po tūkstantį 18–65 metų amžiaus žmonių.
- Nuolat ieskanti vis nauju priesu ir juos nuolat provokuoja?- Gyvenam kaip ugnikalnio papedeje, kur nuolat gresia ugnine lava,- kurstoma ozio bandos ir jo statytiniu...
Kol kas, as, pensijonas, gyvenu pakenciamai, nes senai neziuriu bergiu propagandines melasklaidos ir ju kliedesiu.
Jaunimas is viso , dauguma, politika praktiskai nesidomi ir jiems vienodai rodo, ka jie ten meluoja, kala pinigus, kuria savo ateiti...
Pilietine visuomene sunaikinta ir toliau naikinama kai rinkimuose dalyvauja maziau negu puse, rinkeju.
Reiketu dalyvavima rinkimuose padaryti butinu, kaip yra kai kuriose pasaulio salyse ir dazniau reiketu rengti referendumus ir padaryti juos lengviau ivykdomus, tada nusikalteliu banda, pasivadinusi "konservatoriais", greit isnyktu ir ju nusikalstamu veiksmu pries LR,- neliktu.