Naujosios Zelandijos sostinėje Velingtone į demonstraciją susirinko apie 200 žmonių. Sidnėjuje daugiau kaip 200 žmonių surengė protesto akciją priešais Australijos atsargų banką.
„Manau, žmonės nori tikros demokratijos“, – sakė organizacijos „Užimti Melburną“ atstovas Nickas Carsonas.
Dešimtys demonstrantų surengė mitingą prie JAV ambasados Filipinų sotinėje Maniloje. Minia mitingo dalyvių į gatves išėjo su transparantais „Filipinai ne pardavimui“ ir „Šalin JAV imperializmą“. Į Tokijo gatves išėjo apie 200 demonstrantų.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jungtinėse Valstijose vis didesnį mastą įgauna protestai prieš JAV finansinių institucijų ir transnacionalinių korporacijų piktnaudžiavimus, prasidėję nuo nepatenkintųjų ekonomine padėtimi demonstracijos Niujorke.
San Diege policija panaudojo dujų balionėlius išvaikyti protesto akciją prieš Volstrito finansininkus, vykusią centrinėje aikštėje, praneša AP. Policininkai taip bandė nutraukti grandinę žmonių, susikibusių už rankų ir ginančių savo palapinių stovyklą.
Anksti ryte policija ėmėsi griauti palapines. Policininkai paaiškino, kad protestuotojai gali likti aikštėje, bet be palapinių. Vieną dalyvį jie areštavo, kai jis atsisėdo šalia savo palapinės ir atsisakė nuo jos trauktis. Vėliau kiti akcijos dalyviai pastatė dar vieną palapinę ir apsupo ją gyvą grandine.
Penktadienį apie vidudienį policija ėmė naudoti jėgą ir ašarines dujas prieš demonstrantus. Policijos teigimu, nė vienas demonstrantas nebuvo areštuotas. Kai demonstracija buvo išvaikyta, aktyvistai persikraustė į miesto parką.
Manoma, kad šeštadienį akcijos, panašios į Niujorko demonstracijas „Užimk Volstritą“, vyks daugelyje miestų, ir ne tik JAV. Penktadienį protestai prieš finansininkus prasidėjo Londone ir Milane.
Kaip skelbia CNN, protestai plinta po visą šalį. Dešimtys protestuotojų buvo areštuoti Denveryje, Sietle, Niujorke. Analogiškos demonstracijos planuojamos Vašingtone, Orlande, Atlantoje ir Detroite.