Izraelio armija, paprašyta komentaro, pareiškė, kad keli asmenys priartėjo prie Izraelio pozicijų ir kėlė grėsmę kariams. Tai esą yra susitarimo dėl paliaubų pažeidimas.
Kadangi asmenys po pakartotinių raginimų neatsitraukė, buvo atidengta ugnis ir „pašalinta grėsmė“. Kariuomenė paragino Gazos Ruožo gyventojus nesiartinti prie Izraelio pozicijų.
Izraelis ir „Hamas“ pagal JAV prezidento Donaldo Trumpo pateiktą taikos planą susitarė dėl paliaubų ir įkaitų iškeitimo į palestiniečių kalinius. Paliaubos galioja nuo praėjusio penktadienio, jų daugiausiai laikomasi.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!