Pranešimas apie incidentą gautas ketvirtadienį vakare. Žmogus informavo tarnybas, kad iš dangaus nukrito nedidelis neaiškus objektas ir kad iš jo rūko dūmai.
Anot seržanto Jakub Zalewski, į vietą buvo išsiųsti policijos pareigūnai, objektas buvo sutvarkytas.
Anot minėto leidinio, objektas greičiausiai yra metalinis, nedidelis, maždaug gėrimo skardinės dydžio.
Kol kas neaišku, kas yra šis objektas. Anot pareigūnų, aišku, kad daiktas nėra sprogmuo, tyrimai neparodė, kad viduje galėtų būti pavojingų medžiagų.
Priimtas sprendimas radinį nugabenti į policijos nuovadą, kur bus bandoma nustatyti, kas tai yra.
Primename, kad panašūs incidentai fiksuoti ir vasarį. Lenkijoje Pomeranijoje tuomet iš dangaus nukrito paslaptingi objektai. Buvo iškelta versija, kad tai yra Elono Musko raketos nuolaužos.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!