Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Lietuvėlė ir ta šustravoja o nebijo kartais iš ruskio gaut i kakta ............ .
@Chs O tu nebijai gaut nuo lietuvių?
nei kartais,nei bet kada -negaus
nei kartais,nei bet kada -negaus
@Chs Ne,nebijom, reikia ruoštis,beje,mes NATO,o tavųjų gąsdinimai jau kelia juoką,kai prisigėrę maskviškiai blūdija
Gabrys vėl prišiko LT.
@Ww Putino turbūt skystas, kad taip po jį nardai.
Atgal gauti nebijo.....
Kažkaip Gabrielius vis užmiršta į žemėlapį pažiūrėt, dėl svetimų aukoja Lietuva
Gabry šunie, kaip prasidės karas, kad tavo vaikai butu ,fronte kaip ir tu, jei ne tai saugokis niekše
@Hhfew Taves, ismatos gabale?
Nei Ukrainai, nei Rusijai. Nei Ukraina negali nugalėti Rusijos, nei Rusija - Ukrainos.
Kas nori karo tas ir leidimą duoda
@Tai O prie ko cia keidimas ? Kas Ukraina dare per tris dienas ? A padare ?
gal biski ne i tema,bet pasisakysiu....skaitant uzpykusiu klumpiu grasinimus kitaip manantiems-vis uzkliuna viena aplinkybe...jie negrasina,tipo- ,,gausi i snuki,,....na,kaip vyrai grasina...jie raso:,,pakarsiu tave uz seklidziu...,,ikisiu tavo pinpala i burna,,...,,ciulpk putkai,,....viskas apie ta pati...kyla logiskas klausimas-ar visi klumpiu karalystes patriotai -pederastai? na,pyderai,pakomentuokit!!
@cia Gausi į snukį. O po to užmausime tau kiaušus ant ausu
esu prieš keiksmus,bet...
esu prieš keiksmus,bet...
@cia Tu pasiskaityk Tadą,///,Aew ir kitų...ten patinka tau,jūs pirmi pradedat,o jums atsako-kaip šauksit,taip atsilieps...Jūsų meilė putininiams-žudikams nesitikėkite nesulauks kitokios reakcijos
Aš tai pasisakau prieš kara tegu bananai eina nx paskui laiva man su jais nepakeliui linkiu kad rusas jus išpistu
@Tadas Rusas tave išgirdo. Tu jam patikai.
daugiausia pasisakė tos valstybės kurios tų ginklų pačios vos kelis turi.
@Nieko naujo Prancuzija, Švedija, Suomija nieko neturi? Šios šalys trise, jei tik noretu nusluotu kacapstana nuo zemes pavirsiaus.
@Manai? Tos šalys turi ginklų porai dienų kariaujant, jeigu pakankamai turėtu tai Ukrainai atiduotu, o ne stenėtu ir rosija nugalėtu. Faktas tas, kad kaip rodo situacija ginklų trūksta.
@Manai? Krw prisimyšiu kokiu tik komentaru ner:DDDD jūs žmonės krw suprantat kas yra branduolinė valstybė ar nelabai.... jus suprantat kokie pralaimėjimai tegali būti :DDD viskas baigsis prie derybu stalo tik dar nedabat nes dar ekonomika kaip kam reikia susitvarkyti :DDDD
@Tadas esi tikras DDD

Skaitomiausios naujienos




Į viršų