Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
kad labiausiai jo nekentė buvę kgbistai, komjaunimo ir partijos veikėjai,už sugadintą karjerą, paskaitykit Anušauską ir kitų buvusių ,net juokas neima.
Ogo kiek išsigimėlių vatinių į komentarus suskrido, išreikšti pagarbą, užuojautą šitam paskutiniam bolševikinių kiaulių lyderiukui!! Labai geri laikai buvo arne jam vadovaujant nusmurgę vatnykai. prasmirdę kacapai :DD kaip jūs ten save ivardijat Landsbergio nekentėjai tvarteliniai runkeliniai iš kaimo vidutinio ir senstelėję vatinės utėlės nieko padvės ir jūsų huilynon liliputkinas pedofilas. :DDDD Landsbergio nekentėjai išsigimėliai padvėskit kuo greičisu
@Bigis dar vienas buvęs,kuriam Gorbačiovas karjerą sugadino.
@Bigis tau laikas atsiduot psichiatrų priežiūrai, pagal tavo rašliavas esi smarkiai sergantis,tu daugiau taip nerašinėk nes sulauksi psichiatrų brigados.
@Bigis Na tu ir čmo, tėvo klaida, jis netyčia tą dieną nuleido ne kaip įprastai į burną o kaip visi normalūs žmonės, ko pasekoje gimė dūhas
@Bigis Issigimelis tai tik tu nu jeigu turi sukures seima tai ir jie toki liudna kad issigimeliams leidziama per daug...
Anušauskas pasakotų mokiniams apie socialistinės revoliucijos laimėjimusir šviesią komunizmo ateitį.
Jei ne Gorbačiovas nebūtų buvę perestroikos.
Abejo nacional radijas ir LNK su Anušauskais ir simonytem visą dieną tyčiotis iš mirusiojo
Dabar anusas per nacionalinį radiją ir koneveikia Gorbačiovą net po mirties koneveikia
@Kalba Toks aršus Komjaunuolis buvo ir še tau(((
buvo šioks toks karjeristas
buvo šioks toks karjeristas
@Sugadino jo karjerą - bet fakultete pakako labiau norinčių kuo greičiau tapt SSKP nariais.
Sovietinių laikų istorikai buvo užverbuoti kgb
@Na O ko manai patriarchas liepė Kgb archyvus Vilniuje plėšt nors puikiai žinojo, kad ir atidarant nors vieną skaičių ar raidę suklysk- ir viskas susinaikina į skutelius.?
Taip buvo nusikaltėlis, mums paskelbė blokadą ir kitus darė nusikaltimus
@Asta ,o kas dabar paskelbė blokadą? tada buvo juokas ne blokada,gal paviešinkit apie jo nusikaltimus? kaip Asta,taip trenkta.
Ale kiek smagių kolūkiečių, grobačiausko gerbėjų, pasirodo, Lietuvoje yra.
.....geriausiai pakalbėjo šiandien p.Lansbergis,pagarba.
@Vienas nesprende Šimonyte?
@Vienas nesprende Lietuviai šunauja ir avinų banda? Tai jau nekartą sakęs...

Skaitomiausios naujienos




Į viršų