Anot instituto, V. Putinas susitikimo metu padarė keletą reikšmingų simbolinių gestų.
Vienas iš jų – A. Lukašenkos apsilankymas Rusijos Kronštato mieste, esančiame Kotlino saloje. Taip pat, ekskursija po miestą su Sankt Peterburgo gubernatoriumi Aleksandru Beglovu ir Rusijos gynybos ministro Sergejaus Šoigu jaunesniąja dukra. Tiek A. Beglovas, tiek S. Šoigu yra J. Prigožino priešai, teigia ISW.
Viešas pasirodymas Kronštato teritorijoje „beveik neabejotinai turėjo parodyti, kad Putinas ir jam lojalūs kadrai nugalėjo Prigožino sukilimą ir Sankt Peterburge įsikūrusius Prigožino šalininkus“, sako analitikai.
Vizito metu V. Putinas taip pat neįprastai siekė nusifotografuoti su vietiniais. Kaip teigia analitikai, taip režimo lyderis siekė pasirodyti kaip populiarus Rusijos lyderis.
Šie simboliniai gestai rodo, kad V. Putinas yra sunerimęs dėl savo populiarumo, režimo saugumo ir grupuočių, konkuruojančių dėl valdžios.
Birželio 23 dieną, per mažiau nei 24 valandas trukusį sukilimą, J. Prigožino samdiniai įžengė į Rostovą prie Dono Rusijos pietuose, nepaleidę nė vieno šūvio užėmė karinį štabą ir priartėjo prie Rusijos sostinės per mažiau nei 200 kilometrų. J. Prigožinas pareiškė, kad rengia „teisingumo žygį“, kurio tikslas – nušalinti gynybos ministrą Sergejų Šoigu ir kariuomenės generalinio štabo viršininką generolą Valerijų Gerasimovą, reikalavusius, kad „Wagner“ kariai pasirašytų sutartis su Gynybos ministerija.