Vilniaus „Žalgiris“ antradienį pradėjo naują žygį UEFA Čempionų lygoje. Šalies čempionai pirmojo turnyro atrankos etapo rungtynėse namuose su „Struga” klubu iš Šiaurės Makedonijos sužaidė nulinėmis lygiosiomis 0:0 (0:0).

19

Antrasis komandų susitikimas po savaitės bus žaidžiamas Š. Makedonijoje.

Šio vakaro rungtynes abu klubai pradėjo atsargiai.

Tik kiek vėliau jau žalgiriečiai vis aštriau bandė kurti ir 15-ąją minutę atliko gerą smūgį galva, bet patikimai sužaidė svečių vartininkas.

Iki pertraukos kelis smūgius atliko ir svečiai, bet jie E. Gertmonui didesnio pavojaus nesukėlė.

M. Oyewusi kėlinio pabaigoje pabandė sužaisti aštriau, bet ir vėl puikios progos įmušti vilniečių saugas nesusikūrė.

Po pertraukos vaizdas aikštėje išliko panašus. Abi komandos bandė kurti, bet trūko kurybos.

Vis tik geriausią progą įmušti žalgiriečiai turėjo 72-ąją minutę, bet Pauliaus Golubicko perdavimo sulaukusiam A.Vilhjalmssonui pataikyti į kamuolį ir uždaryti perdavimo tiksliai nepavyko.

Per likusį rungtynių laiką rezultatas nepakito ir finalinis teisėjo švilpukas paskelbė nulines lygiąsias.