Naujojo Orleano „Pelicans“ (21-12) nepaliko šansų Indianos „Pacers“ (17-17) komandai. Jie rezultatu 113:93 (24:18, 33:20, 33:24, 23:31) iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

Jonas Valančiūnas rungtynėse per 28 minutes prie pergalės prisidėjo surinkdamas dvigubą dublį. Lietuvis pelnė 20 taškų (0/3 trit., 10/18 dvit.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Šis dvigubas dublis buvo 300-asis jo karjeroje.

Rezultatyviausias J. Valančiūno komandoje buvo Naji Marshallas. Jis per 29 minutes aikštelėje pelnė 22 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Nors „Pelicans“ komanda žaidžia be trijų itin svarbių žaidėjų – Ziono Williamsono, Brandono Ingramo ir Larry Nance‘o jaunesniojo – jų žaidimo kokybė nenukentėjo. Po dviejų kėlinių Naujojo Orleano krepšininkai buvo priekyje 19 taškų, todėl Indianos sportininkams pasivyti tapo keblu.

Ketvirtąjį kėlinį „Pelicans“ pradėjo keliais netiksliais metimais, tačiau „Pacers“ tai nepadėjo. Likus minutei rungtynių laiko lyderiai priekyje buvo 20 taškų, o Indianos komandai pergalė jau išslydo iš rankų.

Pralaimėjusių komandoje daugiausiai taškų – 15 – pelnė Bennedictas Mathurinas. Taip pat po 12 taškų į Indianos „Pacers“ sąskaitą įrašė Buddy Hieldas ir Tyrese‘as Haliburtonas.

Šiuo metu Naujojo Orleano „Pelicans“ vakarų konferencijos lentelėje yra antroje vietoje, o Indianos „Pacers“ rytų lentėlėje rikiuojasi 8 vietoje.

„Pelicans“: Naji Marshallas 22 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 20 (0/3 trit., 10/18 dvit., 12 atk. kam., 5 rez. perd.), CJ McCollumas 19 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Jaxsonas Hayesas 15 (9 atk. kam.), Devonte’ Grahamas 11.

„Pacers“: Bennedictas Mathurinas 15, Mylesas Turneris 14 (8 atk. kam.), Tyrese’as Haliburtonas 12 (6 rez. perd.), Buddy Hieldas 12, Aaronas Nesmithas 10.