Europos čempionatui besirengianti Lietuvos dvidešimtmečių (U20) vaikinų rinktinė penktadienį sužaidė savo pirmąsias kontrolines rungtynes. Tomo Masiulio auklėtiniai Nidoje 93:64 (26:10, 17:20, 26:17, 24:17) įveikė bendraamžius iš Baltarusijos.

Lietuvos vaikinai nuo pat pradžių neturėjo problemų su svečiais ir lengvai pelnė taškus iš įvairių padėčių. Savo ruožtu baltarusiai sunkiai rasdavo kelių prie lietuvių krepšio.

Antrajame kėlinyje iškart po ilgos kelionės žaidę Baltarusijos krepšininkai šiek tiek atkuto ir ėmė drąsiau atakuoti Lietuvos krepšį. T.Masiuliui bandant naujus žaidėjus svečiams net pavyko laimėti kėlinį.

Po pertraukos Baltarusijos ekipa ėmė gintis aikšte, tačiau šeimininkų tai nesutrikdė. Lietuva šventė lengvą pergalę.

Rezultatyviausiai Lietuvos rinktinėje žaidė 16 taškų pelnęs Augustinas Jankaitis (8 atkovoti kamuoliai). Justas Tamulis įmetė 11 (3/7 tritaškių), Tomas Dimša, Benas Griciūnas ir Rokas Gustys – po 10 taškų.

Svečiams 12 taškų pelnė Siarhei Kazlou (6/6 dvitaškių). Daugiau nė vienas svečių krepšininkas neįmetė dviženklio taškų skaičiaus.

Šeštadienį šios ekipos susitinka antrą kartą.